Pigmentové skvrny - rozdílný názor

Od: Datum: 19.06.15 23:50 odpovědí: 3 změna: 20.06.15 06:22

Ahoj,

nechci se moc rozepisovat tak přejdu rovnou k věci. S manželkou jsme nedávno oslavili druhé výročí. Milujeme se a vše nám klape jak má. Manželka mě stále velmi přitahuje. Její nedílnou součástí jsou charakteristické pigmentové skvrny rozeseté po jejím obličeji. Nevím proč, nemůžu si pomoct, ale mě to na ní připadá velmi sexy. Moc se mi tak líbí.

Manželka se však rozhodla, že půjde na laserové odstranění. Snažím se jí to vymluvit, ale ona je v tomhle dost tvrdohlavá. Chtěla se jich prý zbavit celý život, ale až teď má příležitost. Nechci ji v tom nijak bránit a její rozhodnutí se snažím respektovat, ale dost mě to mrzí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hmm
Datum: 20.06.15 00:44

Jaký je dotaz?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 20.06.15 01:01

Tak hlavně záleží na tom, jak celkově Vaše manželka vypadá, jakou má barvu vlasů, očí, celková postava. Celkový postoj, její, jak bych to jen řekl, prostě jaká je celkově. Z toho se nedají vytrhávat jednotlivosti, jako jsou pihy (já bych se třeba zbláznil, ale nejsem jediný na světě). Když jí to dodá sebevědomí, tak bych tomu nijak nebránil. Třeba bude vypadat zase jinak. A změna je život.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 06:22
avatar
V podstatě každý, máme nějaký komplex - nedostatek, který se snažíme maskovat nebo na něj alespoň neupozorňovat. Jaký je ten Váš? Co kdybyste měl možnost se ho zbavit i kdyby to manželce nevadilo? No a když je to na obličeji, tak tam toho člověk bohužel moc nezamaskuje. Je to naše vizitka a první co okolí hodnotí. Musí být nepříjemné, s někým si povídat a vidíte, jak mu těkají oči po obličeji, místo aby se Vám díval do očí.
Pigmentové skvrny jsou potvora, můj názor je, že kdo k nim má sklon, dají se trošku zkorigovat, ale ne úplně vymyzet. Kolegyně s nimi bojuje celý život a jakmile se jednou nenamaže opalovacím krémem s vysokým faktorem, je zase na začátku.
Takže ženě buďte oporou, přála bych jí, aby se jich zbavila definitivně, ale..
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.