Krátká uzdička u penisu

Od: Datum: 21.02.15 17:56 odpovědí: 12 změna: 22.02.15 03:15

Ahoj.

Mám problém s krátkou úzdičkou u penisu.

Již kdysi jsem byl na urologii, jelikož jsem při erekci nepřetáhl předkožku, no úzdičku mi přestřihl a zase sešil a poté jsem už předkožku při erekci stáhl, ale jenom pod žalud a dál to nejde.

Když chci předkožku stáhnout dál, jak pod žalud, tak mi začne úzdička tahat žalud a prostě to dál nedostanu.

Již znovu na urologii nechci jít a chtěl jsem se zeptat, jestli si můžu úzdičku ustřihnout doma nebo nějak přetrhnout?

Na 100% to je úzdička, předkožka není problém.

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.15 18:05

neblbni, nic neřež nic nestříhej! Když ho budeš používat tak se sama vytahá. Čím více jí budeš namáhat, tím víc povolí. Prostě každý den o kousíček a hotovo. Víc v tom nehledej. V teplé vodě to bude snažší, pokud si koupací typ je to dobrá cesta :-D

Ohodnoceno: 0x

Od: jod
Datum: 21.02.15 18:08

Vy jste viděl penis tazatele, že víte, co mu je?

Datum: 21.02.15 19:36

neviděl, ale měl jsem to stejné... ať se vám to líbí nebo ne ;) Moje rada mu neublíží a pokud po měsíci nepozná zlepšení může přemýšlet, co dál.

Datum: 21.02.15 18:07

Musíte na urologii!

Od: stell
Datum: 21.02.15 19:07

Znovu na urologii nepůjdu, nikdo mě tam nedostane.

Při nejhorším si to zkusím sám ustřihnout.

Stáhnu to pod žalud a i kousek dál, ale nenatáhnu to úplně rovně.

Pár lidí, co znám, to mělo taky tak, pak se jim nějak podařilo úzdičku přetrhnout a bylo po problému.

Pokud bych si to ustřihl, zahojí se to samo?

Datum: 21.02.15 19:08

Dělejte jak myslíte. Zohavíte se doživotně a stejně skončíte v nemocnici.

Datum: 21.02.15 19:45

Když si to ustřihneš sám, tak na té urologii stejně skončíš a může to i mít fatální následky, a to od infekce až k funkčnosti. Nepíšeš svůj věk, jde to spravit i operativně.

Od: hm®
Datum: 21.02.15 20:24

Propánakrále! Úplně první odpověď byla, podle mne, správná.

Anebo si zajdi k doktorovi.

Datum: 21.02.15 19:30

Jděte na urologii, tam podstoupíte frenuloplastiku a výhledově počítejte s obřízkou. Není vyhnutí. *kafe*

Datum: 21.02.15 23:13

..viděl jste tu komedii jak si pan Bean sám odvrtával zuby ale snimek měl naopak,takže si odvrtal ty dobré a jak to zjistil že to má naopak,tak si pak odvrtal ty co původně zamýšlel..jako sranda fajn ...takže jsem pro srandu---směle do toho,nejlepší na to budou nůžky na drůbež...a pokud by to bolelo tak si nachystejte palici a můžete si hned udělat narkozu...a nemusíte mi děkovat

Datum: 21.02.15 23:25

jinak ,pokud máš tento problém tak bych to určitě neřešil samooperací-je to velice citlivé místo a nebezpečí infekce...já osobně mám udělanou obřízku-samozřejmě dělanou v nemocnici -protože se mi nějak stáhla předkožka a dělalo mi to problém při hygieně a při sexu ,spíše po-jsem to měl celé popraskané do krve...takže určitě na urologii,sám to rozhodně neřeš!

Od: pepr®
Datum: 22.02.15 03:15

Proč chceš předkožku stahovat dál jak pod žalud?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.