Dovolená v Řecku

Od: Datum: 18.06.15 06:59 odpovědí: 9 změna: 18.06.15 18:27

Dobrý den,prosli bych o vᚠnázor.Jistě sledujete situaci kolem Řecka.Mám zakoupenou dovolenou na Krétě(v září).Co se stane když vystoupí Řecko z eurozóny,myslíte ,že by byly nějaké problémy?Bude to určitě chaos.Otázka:nebylo by už teď lépe zvolit pro dovolenou jinou zemi?Předem děkuji za vaše názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 07:04

Je zbytečné stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.

Ohodnoceno: 1x

Od: ctenar
Datum: 18.06.15 07:15

Kdyby vystoupili, tak jejich mena k euru a korune hned propadne a vsechno u nich bude pro nas levnejsi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.06.15 10:17
Pokud vystoupí, tak určitě ne do záři.

Od: fakirka
Datum: 18.06.15 10:29

Merklová měla prohlást, že v žádném případě nepřipustí, aby Řecko vystoupilo z eurozóny.

My včera naši dovolenou na Lefkadě zrušili. Důvody ovšem byly jiné, měli jsme jet autem a cesta by asi byla strašidelná se všemi těmi uorchlíky kolem.

Letecky bych se nebála. Kréta je krásná, celé Řecko je moje srdeční záležitost...jezdíme tam roky...letos ale bude náhradní destinace. Vypadá to na Montenegro.

Datum: 18.06.15 14:20

Uprchlíci na Lefkádě? Kde jste na tom byla? A žebraví cikáni byli na Srbsko - Makedonské hranici (na Makedonské straně) vždycky.

IMHO jste zbytečně zrušili krásnou dovolenou.

Pro tazatele: Myslím, že to nebude žádná divočina a Vy si užijete krásnou dovolenou na Krétě.

Od: fakirka
Datum: 18.06.15 15:13

Nemyslím uprchlíky na Lefkadě...psala jsem, že jedeme autem, takže v Makedonii a pod. Na hranich a tak. Putují pěšky po dálnicích, bivakují tam...

Datum: 18.06.15 14:13

já si myslím že Řecko nevystoupi z eurozóny, nikdo si to nedovolí,budete mít krasnou dovolenu *palec**slunce*

Datum: 18.06.15 17:46

Nemyslím, že Řeckou z EU vystoupí tak rychle. I pro mně bylo Řecko srdeční záležitost a rád jsem tam byl. Ale pod tlakem událostí jsem letos změnil směr na Španělsko.

Datum: 18.06.15 18:27

Syn se včera odtud vrátil,vše je bez problémů,žádní imigranti,jen trochu "cigánov."

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.