Oslava v ledovem kralovstvi

Od: Datum: 17.06.15 15:49 odpovědí: 4 změna: 20.06.15 15:07
Dá se někde sehnat Frozen Fever v češtině nebo to jen prolítlo kinem a zmizlo? Moje holčičky po Anně a Else šílí. Díky Sas
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 20.06.15 09:10

Dá. Sám jsem to stahoval pro neteř. Na uloz.to jsem to mám dojem našel. Ledové království hledej. Odkaz nemohu dát, protože by to bylo proti zdejším pravidlům.

Teď jsem tam koukal a je tam plno filmů. Osobně bych si vybral po vyhledání filmu Ledové království, zredukování na video, seřazení podle hodnocení film kde je v popisu navíc MONTY. Filmy od tohoto uploadera jsou většinou velice slušné kvality.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.06.15 13:22

Nevím, jestli myslíme všichni to samé. na uloz.to je ledové království jako takové. A co jsem dohledával, tak Oslava v ledovém království je pouze 7 minutové video. To jestli někdy vyjde na nějakém médiu, tak jako bonusový materiál.

Od: vklus
Datum: 20.06.15 14:03

Tak to mě nenapadlo já hledal a mám jen film jako takový.

Datum: 20.06.15 15:07

Mě právě taky, ale teď mi dcera říkala, že je to snad na youtube a i v češtině. Ale nepodařilo se mi najít.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.