Plastická chirurgie

Od: Datum: 16.06.15 09:44 odpovědí: 5 změna: 16.06.15 14:06

Dobrý den,trpím už dlouho na tukové nádory na chodidlech,byl jsem to asi dvakrát už vyřezávat a furt se to dělá,obvodák mě poslal na plastickou chirurgii,chci se zeptat,hradí zákrok pojištovna?jsem u VZP...děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 16.06.15 10:27

Dobrý den.V prvé řadě musíte mít doporučení od lékaře.Zajedete na kliniku,kde to s Vámi plastický chirurg zkonzultuje.Tzn.,že se podívá,jak a co s tím...Tyto zákroky povětšinou VZP hradí,jelikož nejsou estetického rázu,nýbrž zdravotního

doplněno 16.06.15 11:20:

Prosím Vás,nikam nevolejte.Soused nedávno tento zákrok podstoupil.Neplatil ani korunu,vše platila VZP.

doplněno 16.06.15 14:18:

Rádo se stalo ;)

Ohodnoceno: 3x

Od: so
Datum: 16.06.15 10:35

Pokud to jsou skutečně tukové nádory (resp. rakovina), pak by to chtělo asi trochu více, ne? Známý před pár měsíci zemřel, když se mu v břiše tvořil liposarkom, který rostl závratnou rychlostí jako nafukovací míč. 2 operace, chemo, pak to začalo růst v místě, kam se chirurg nedostal. Za 3 roky od zjištění onemocnění zemřel a břicho měl jak žena s dvojčaty těsně před porodem. Ten nádor mu rozdrtil zevnitř břicho.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.06.15 11:21
Rakovina ne,jen tuk,rosol na noze...
Datum: 16.06.15 10:48

Poklikejte, najděte si stránky VZP a tam zadejte dotaz. Bude vám určitě odpovězeno úplně přesně a odborně.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.