Candidoza, kam s tím?

Od: Datum: 15.06.15 14:40 odpovědí: 6 změna: 15.06.15 18:57

Dobrý den, bohužel před nějakou dobou jsem zjistil u sebe příznaky candidózy (standartní příznaky + výtok tam dole). Chtěl bych se zeptat ke komu s tím mám zajít? Ke svojí obvoďačce jít opravdu nechci, bohužel není příliš schopná a pravděpodobně by mne opět léčila na něco jiného měsíc neúspěšně, a za druhé se zná s mým otcem, takže potřebuji nějakého neutrálního odborníka, ale nevím jestli dermatolog/urolog...vážně nevím, prosím o doporučení (jedná se nejspíše o předepsání antimikotik a pár doktorských rad co s tím, ale potřebuji upřesnit ke komu)

Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hio
Datum: 15.06.15 14:52

Co to jsou standardní příznaky candidózy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tenjenzbyl
Datum: 15.06.15 16:02

Promiňte, nechci být nezdvořilý, ale stačí si zadat na googlu candidóza a vyjede Vám o ní vše. Vážně to sem musím kopírovat? 1) Sedí mi 80% příznaků, 2) Bývalé přítelkyni ji zjistili, mám to od ní :) stačí?

Od: hio
Datum: 15.06.15 16:14

Víte, candidóza je do jisté míry nicneříkající pojem. Pokud si mohu troufnout říci, onemocnění tohoto názvu nemáte. Doporučuji zajít za urologem a prvně nechat provést stěry z urytry na chlamydie, kapavku a další pohlavně přenosná onemocnění. Dále výtěr z krku a nosu. K tomu krevní obraz a protilátky na Chlamydie trachomatis + pneum. Při tom mohou udělat i další, jako např. EBV. Je toho hodně, ale candidóza se konat nebude. Proto můj dotaz, jaké máte příznaky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.15 15:46
avatar

Asi by vás měl vidět urolog nebo dermatoverolog...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.15 17:10
avatar

Dobrý den,zajděte do lékárny,popište problém který máte a doplňte informace o diagnoze partnerky.Dnes jsou lékárnice šikovné a určitě Vám dobře poradí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 15.06.15 18:57

Vzhledem k tomu, že máte výtok předpokládám z močové trubice, zašla bych na urologii, kde udělají základní vyšetření. Ona má totiž candidóza přiznaky velmi podobné mnohým dalším onemocněním, takže si nejprve raději zjistěte, jestli nemáte něco jiného... Ona diagnostika samo doma s použitím internetu nemusí být vždy to pravé ořechové.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.