Kde sehnat?

Od: Datum: 15.06.15 18:43 odpovědí: 8 změna: 23.07.15 11:40

Dobrý den, nevíte kde koupit vložky do bot, které mi zvětší výšku o 3cm? Nechce se mi to objednávat ze zahraničí, tak mi prosím poradte jestli nevíte kde v ČR, díky...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.06.15 18:54

Dobrý den, a když si do boty umístíte takto vysokou vložku, tak se tam vejde i noha?

Nebyla by lepší obuv na vysoké podrážce? Co do té boty nacpat více slabších vložek zároveň? Zdravím!

doplněno 15.06.15 19:24:

Ne, podpatek jsem nemyslel - celou vyšší podrážku. Ale, to už si kupujtete nyní. Zkuste se také podívat do prodejny s ortopedickou obuví, jestli tam nebudou silnější vložky. Nebo si je vyrobte sám (např. z filcu nebo korku=?).

doplněno 15.06.15 22:00:

On by nejlépe poradil Kim Čong-un. Ten má podrážky značně vysoké a zbytek ještě dohání účesem.

Všichni to o něm vědí a dělají si z toho legraci. Myslím, že si takto "honit" výšku nemá význam a také ty boty člověk musí stejně občas sundat - a může být překvapení.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.15 19:03

Ano vejde se, kupuji si boty Nike Airmax, ta mají cca 3-4 cm podrážku, jde o to že jako mužské pohlavý si na podpatku boty koupím :P :DD. Ale jo možná zkusím více těch vložek. Díky

Datum: 15.06.15 21:44

To bych chtěl vidět botu do které se vejde 3cm vložka a ještě k tomu noha...

Je to nesmysl.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.15 21:52

Myslím,že asi těžko seženeš.I moje matka po operaci kyčle(má jednu nohu kratší)si musela nechat udělat jednu vložku na míru u ortopeda a ta má cca2-3cm výšku...a taky to dost stálo.Kupuj si boty pro basketbalisty nebo trekové boty,ty jsou vyšší.Jinak souhlas s benem,udělej si svoje a zkus jak to bude pohodlné,moc nevěřím,že při takové výšce bude noha v pohodlí.

Datum: 15.06.15 21:53

Nedávno jsem toto zkusila (ne kvůli výšce, ale kvůli tomu, že bota byla plochá, chtěla jsem zvednutí cca o 1cm pro lepší postavení chodidla), bota v zadní části začala přirozeně dřít na patách. Takže nedoporučuji. Ale snad se dělají boty s vysokou podrážkou?

Datum: 15.06.15 23:14

Nechat si boty podrazit u obuvníka je nejjednodušší řešení. Mona

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.15 11:27

Já jsem koupila na internetu podpatěnky na www.euronova-shop.cz ( pro zdravé nohy),tak se na to mrkněte jak to vypadá a napadlo mě že by se na to mohla dát ještě slabší vložka do bot aby to lépe drželo.To je ale jen můj nápad ještě jsem to nezkoušela.Včera jsem byla u ťamanů a mají to tam také a hlavně je to levnější.Zdravím ;)

Datum: 23.07.15 11:40

Možná že hledáte - zadáváte do vyhledávače špatně. Zkuste použít slovo stélka. Ale stejně se obávám jako Ben, že po použití vyšší vrstvy vložek nebo stélek, že se už do boty nevejdete. Tři centimetry vyplní celou špičku bot a pata se může vyzouvat. Zkuste otázku formulovat trochu jinak, o jaký problém se jedná?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2015 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - online hry | ProTebe.cz - dopisy, básničky, sms | Změna času | PixWords nápověda slov