Strašně moc mi chybí

Od: Datum: 14.06.15 01:12 odpovědí: 6 změna: 15.06.15 15:49
Dobrý den / ahoj
Co mám dělat, když mi chybí jedna holka kamarádka, neviděl jsem ji už měsíc a nejspíš další 2 nebo 3 týdny neuvidím :(
Abych to upřesnil tak potkávali jsme se každý víkend na ruznych akcích nebo v klubu jinak jsme každý z jiného města. Jenže ona si teď našla práci a nevychází ji to už jako dřív aby tam mohla chodit. Taky už jsem zkoušel navrhnout že bych za ni přijel když jsem měl o víkendu cestu kolem ale nechtělo se ji no jí asi tak nechybím ale nedivím se že nechtěla když je fakt unavena z prace je to teď pro ni náročné jinak si píšeme každý den prostě mi chybí to osobní setkání aspoň jednou za týden nebo dva jsme se vždycky potkali a ted asi po roce je to iž měsíc co jsem ji neviděl :( nevím jak to vyřešit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.15 01:56
Pokud se s vámi sejít osobně nechce, nezbývá vám nic jiného, než to respektovat.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.06.15 05:54

Je možné, že je opravdu unavená z práce, odpočívá doma a nikam moc nechodí.

Je ovšem možné i to, že má svého chlapce a nebylo by jí příjemné, kdyby s ním někde byla a Vy jste ji vyhledal.

Zkusila bych se s ní ještě jednou "jakoby náhodou" ;) setkat a popovídat si o tom. Pokud opravdu neprojeví zájem, abyste za ní jezdil, je to její rozhodnutí a nedá se nic dělat. Buď někoho má, nebo nejste právě její typ. Slušně se jí na to můžete zeptat, abyste věděl, na čem jste.

A Vám tedy nezbývá, než se poohlédnout jinde. Uvidíte, že Vám brzy nějaká padne do oka a pak i do srdce. Vždyť to říkal už slavný voják Švejk, že hezký holky jsou všude. Nic Vám nebrání, abyste si nějakou nenašel, když tato nemá zájem. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.06.15 09:43

Jaga ti to píše úplně bezva. ;) V životě budeš postrádat mnoho lidí a vždycky se s tím budeš muset umět smířit. Opustí tě dívky, ženy, zemřou babičky a dědečkové, děti odejdou z domu (někdy do vedlejší vesnice, někdy za velokou louži), budou odcházet kamarádi a ti, se kterými sis tykal. Je to tak, takový je život.

doplněno 14.06.15 18:38:

Tím vším jsem chtěla říci: Smiř se!

Ohodnoceno: 1x

Od: tnc
Datum: 14.06.15 18:34

To jste mi moc neporadili :(

Datum: 15.06.15 15:30

můžeš ji prostě napsat sms a říct že ti chybí to osobní setkání...*palec*

Ohodnoceno: 0x

Od: tnc
Datum: 15.06.15 15:49

To jsem jí napsal na facebooku a odpověděla mi na to že prý ať se nebojím že se určitě zase potkáme , a až bude mít čas že si to musí vše vynahradit. Jen to nebude tento ani příští týden protože práce jí nedovolí nikam jít .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.