Trvalý příkaz

Od: Datum: 12.06.15 17:28 odpovědí: 5 změna: 12.06.15 21:04

Dobrý den,

v ČS mám zřízený trvalý příkaz a k 15. se mi strhává částka, ale tento měsíc mi dorazí peníze na účet až 20.tak se chci zeptat, zda se peníze strhnou i tak nebo až toho 20. a jestli si banka účtuje nějaké poplatky za dny než dorazí peníze?Myslím tím od 15. do 20.

Děkuji.

Monika

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.15 17:34

Záleží na konkrétních podmínkách toho kterého účtu. Já třeba můžu do mínusu (za cenu nějakého úroku), ale jiný druh účtu to může mít jinak.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.15 17:36

Strhnou se, pokud tam nějaké peníze v ten moment budou - tedy částka, kterou platíte. Jinak platba neproběhne a až Vám přijdou peníze, budete muset zadat domácí jednorázovou plkatbu sama.

Ohodnoceno: 3x

Od: banka
Datum: 12.06.15 17:36

Většina bank opakuje pokus 22.

Datum: 12.06.15 19:14
Česká spořitelna, pokud není dostatek peněz v den provedení trvalého příkazu, to pak zkouší ještě dva následující pracovní dny. Tzn. pokud byste tam měla peníze až 17., ještě by se vám to odeslalo. 20. je už ale pozdě, budete si to muset odeslat jednorázovým příkazem sama.
Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 12.06.15 21:04

To není rezerva, lze do mínusu? Nasmlouvané podmínky u banky musíte vědět VY! Ano strhnou, bude to viset až tam, pokud nejsou, prachy dorazí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.