Brigáda v zahraničí na jeden měsíc

Od: Datum: 12.06.15 09:59 odpovědí: 5 změna: 16.06.15 13:32

Dobrý den,

zdravím všechny rádce. Teďka v květnu jsem odmaturoval a chtěl bych si najít brigádu v zahraničí. Ovšem bohužel jen na červenec, protože v srpnu má můj nejlepší kamarád svatbu a já mu jdu za svědka, tudíž tam být musim, ale zase nechci brigádničit tady, ale v zahraničí. Myslíte, že mám šanci někde něco sehnat pouze na jeden měsíc, popřípadně nemá náhdou někdo nějaké typy? Předem děkuji za Vaše odpověďi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 15.06.15 00:10

Nevím co umíte, v čem vynikáte,jakou práci chcete dělat? Musíte být dost velký expert, abyste si za měsíční brigádu zaplatil ubytování, stravu + letenku tam i zpět. Nechcete své plány na prázdniny přehodnotit?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jumba
Datum: 15.06.15 11:35

No, hledat v polovině června práci v zahraničí na červenec, je dosti pozdě. Každý, kdo chce jet na brigádu do zahraničí, tak začíná hledat už dubnu. Kdo jezdí pravidelně, tak si to přímo tam zamlouvá na další rok. Takto to funguje aspon na farmě, kde se sbírá ovoce. Jezdím každý rok do Skotska, letos jedu s přítelkyni za 14 dní. Zaměstnají i na jeden měsíc, ale jsou raději, když je to aspon na dva měsíce nebo i na půl roku. Jde to hledat přes pracovní agentůry, ale můžeš hledat i sám. Nejlépe je, když někdo jezdí na stejné místo a přidat se. Tam je pak jistota, že nenaletíš. Prohledej různé webové stránky, (brigáda v zahraničí) a hledej. Ale je to dosti pozdě. Být Tebou, tak si najdu letos brigádu tady a na příští rok si něco našel už koncem března, dubna a vzít sebou nějakého kámoše.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kappo
Datum: 15.06.15 11:42
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, náhodou v tom Skotsku by nebyly ještě 2 místa?
Můžeme i na delší dobu i půl roku.
Byl bych rad za pomoc, případně poradit kde hledat? Vím že už je celkem pozdě, mohli bychom třeba hned nebo treba na podzim, prostě kdykoliv na jakkoli dlouhou dobu.
Děkuji pěkně
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 15.06.15 12:43

Já na farmu jezdím s přítelkyni ke svým příbuzným. Makáme tam jako ostatní. Ale vím, že místo není žádné volné. Chtěl jsem vzít ještě 2 kámoše. Ale ke strýci jezdí stále stejní a ti si zamlouvají brigádu vždy na další rok. Mají jistotu, že práce bude a znají prostředí. A příbuzný je také již zná, ví jak pracují a nemusí řešit pracovní síly. Jezdí tam hlavně studenti VŠ z ČR, Polska, Slovenska a potkáváme se tam pravidelně. Navzájem se známe. Nebo tam zůstávají pracovat studenti, kteří ukončili VŠ, SŠ a nesehnali hned práci. Někdy se stane, že někdo dá příbuznýmu vědět, že nemůže nastoupit na brigádu, tak strýc dá vědět ostatním, zda by nesehnali z okruhu svých známých náhradu. Také chce mít jistotu, že nepřijede nějaký nemakačenko. Zatím, ale takovou informaci nemám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kappo
Datum: 16.06.15 13:32

Děkuji za informaci,

také bych rád odjel také někam za prací, však nemám takové známosti, že by někdo ze známých byl v zahraničí.

Pokud by náhodou někdo věděl o něčem budu rád, když mě bude informovat,

hezký den přeji

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.