Bolest v panvi - sotva chodim

Od: Datum: 11.06.15 21:58 odpovědí: 7 změna: 12.06.15 21:07

Prosim poradte mi, uz to zacina by velmi neunosne. Ze zacatku mi delalo potize behat, ted uz sotva chodim bez toho aniz bych kazdym krokem rekla au. Jde o to, ze mam velke bolesti jakoby v panvi ve vnitr, vubec to nechapu, opravdu tomu nerozumim, nikdy se mi to nestalo. Nevim jak to popsat, neni to jakoby bolest organu ci slah aj, spis jakoby kost me bolelo, ale zevnitr, nebo opravdu nevim. Docela se toho desim, protoze pomalu prestavam vykonavat veskery pohyb, pokud to neni nutne. Bolest pri pravem kroku je strasna a chodi ohnuta do prava a rukou si tlacim na panev, tim je to lepsi. Dneska jsem lezela na posteli a vsimla si ze na mym brise, mezi vystouplymi kostmi panve (nebo jak jinak to rict), v tom podbrisku proste, ze mam na pravo takovy vystouply tvrdy obloucek. Projela jsem si bricho zleva do pravaa opravdu tam ten obloucek citim, nijak zvlast neboli jen je to zvlastni. Nevite proboha, co by to mohlo byt? :/ Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.15 22:12

- co na to říct - může to nějak souviset třeba s páteří - ale co děláte zde na poradně, když jste dávno měla být u doktora ! Tady umíme akorát tak "kecat" ,ale ne léčit !

Ohodnoceno: 0x

Od: klarka7777
Datum: 11.06.15 22:17

Jenze vite, ja cely svuj zivot byla zdrava jak repa, ale posledni dobou jsem u lekare porad, ted jsem mela salmonelu, proste porad neco :) samozrejme asi budu muset jit :) jen jsem chtela zbezne vedet co by to asi tak mohlo byt :)

Od: wamp®
Datum: 11.06.15 22:29
Nejsem lékař,předesílám...
Přesto...Řekla bych,že to je bederní ústřel,neboli hexenschuss,ischias...
Bolest bývá v bedrech,nebo i v pánvi a vystřeluje do kyčlí,někdy až do prstů u nohou.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.15 07:40

Vpravo v podbříku je slepé střevo. Když vleže na břicho zatlačíte a prudce pustíte, zabolí to, pak je to slepák.

doplněno 12.06.15 10:42:

Jojo, máte pravdu. Všechny ženské záležitosti to mohou být.

Ohodnoceno: 2x

Od: ruze®
Datum: 12.06.15 09:11

Zajděte si i na ,,gyndu,,pro jistotu,bolesti v pánvi uvnitř můžou být i gynekologický problém a jděte co nejdříve.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.06.15 09:14

Tam je strašně moc možností - od SI skloubení páteře a kyčle, přes zánět močového měchýře, vaječníku, slepého střeva...prostě k doktorovi a rychle, protože i když to třeba nebude nic vážného, zbytečně se trápíte.Bolestí a v neposlední řadě i chmurnými úvahami, které bývají většinou horší než problém sám.

Ohodnoceno: 5x

Od: ehrjt
Datum: 12.06.15 21:07

Nechápu, že ještě nejste u doktora. Můžete mít vážný gynekologický problém, slepé střevo, hnutou páteř - všechno může vést k vážným komplikacím a to jen kvůli tomu, že jste nešla k doktorovi včas.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.