Finance-exekuce

Od: Datum: 09.06.15 11:35 odpovědí: 2 změna: 09.06.15 12:17
Dobrý den, mám dotaz ohledně přepsání dvou finančních pohledávek. Z důvodu finančních nedostatku jsem na sebe vzala dluhy za svou matku, ta mi slíbila, že vse bude radne platit ale nestává se tak.Ted mi chodi obsílky skrz exekuci a snad i nezaplacení pohledavek výkon trestu.Chci se zeptat, kdyby jsme se s matkou dohodly a zasly k právníkovi a vse resili přepsánim dluhu na ni atd. .šlo by to? Nebo nevíte o jiném řeseni?
děkuji za informaci..

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.15 12:14
avatar
Reseni je platit to. Vse je na vas , takze budete mit vy problem.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 12:17

pokud je dluh psaný na vás, tak by s přepisem musela souhlasit společnost, které dlužíte. což je asi dost nereálné, protože kdyby na tom vaše matka byla finančně dobře, získala by rovnou půjčky na své jméno. pokud je na tom finančně nic moc, firma nemá důvod přepisovat je na ni.

ale můžete sepsat uznání dluhu mezi vámi dvěma. což znamená, že firma bude vymáhat dluhy po vás, ale vy je pak můžete vymáhat po své matce.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.