Firma na výdělek přes sázky

Od: Datum: 09.06.15 11:15 odpovědí: 2 změna: 12.06.15 11:25

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na firmu která vystupuje pod označením BVT. Na stránkách internetových vystupuje jako výdělek ze sázek když si někdo koupí ruzné balíčky v dolarech uváděné podle výše a tam je pak uvedený zisk pro učastníka,Je to opět podvod jak tomu mám rozumět? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 12.06.15 11:20

Stoprocentně úspěšnej v sázení a tipování na jakejkoliv sport nemůže bejt nikdo a určitě byste neměl nikomu platit za nějaký balíčky tipů.

Sem přihlášenej na fejsbůku na hodně stránkách ohledně tipů a jakmile mi někdo začne nabízet tipy tak hned píšu pošlete mi tipy zdarma a já vám potom pošlu podíl z výher. Už se nikdo většinou ani neozve nebo odepíšou že zadarmo nic neposílají a já jim zase odepíšu že za tipy nic zase nehodlám platit.

Ohodnoceno: 0x

Od: jan2000
Datum: 12.06.15 11:25

Stačí použít selský rozum - kdyby jejich balíčky fungovaly, nepotřebovali by je prodávat, ale sázeli by podle nich sami.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.