Skolioza záda

Od: Datum: 05.06.15 19:37 odpovědí: 3 změna: 05.06.15 20:11
Noha mi bolí mám skřípnutý nerv po infuzich už.Za tři dny do práce a rehabilitace.Cvičím přes tu bolest a je to pořád málo.Nevím jestli se dlouho na nohách v práci udržím Prosím poraďte,děkuji Zdeněk 40let
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.15 19:41

To co popisujete není skolióza...

Poradím jedině dobrého fyzioterapeuta, řídit se jeho radami a správně a pravidelně cvičit cviky, které vám doporučí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.06.15 19:46

Opravdu to skolioza není. Do práce jít nemůžete. Cvičí se jen do bolesti. Přes bolest ne! Budete muset nechat prodloužit nemocenskou. Tohle neuspěcháte. Trochu může pomoci fyzioterapeut, ale ten akutní stav řešit stejně příliš nemůže. Snad jen nějaké magnety, elktro. Pobudete si ještě doma.

Ohodnoceno: 2x

Od: zdendaaa
Datum: 05.06.15 20:11
Skoliozu mám od mala.Bederní lorrdosa je přiměřená, v PZ projekci je mírná dextroskolioza. V.S. lumbalizace S1.Lehce klínovitý tvar obratle L2.
Vedoucí si sežene někoho místo mne a mne vyhodí..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.