Sex zezadu nám nejde

Od: Datum: 04.06.15 20:51 odpovědí: 16 změna: 13.06.15 22:59

Zdravím, zkoušel jsem již několikrát s přítelkyní sex zezadu, ale nejde to. Malou délkou penisu to nebude, spíš bude problém někde v technice... I když si přítelkyně klekne na čtyři, a trochu se vyšpulí, tak to prostě nejde. Zasunout sice jde, ale penis se pod docela velkým úhlem ohne nahoru a když náhodou "vypadne" tak není šance znovu bez pomoci ruky zasunout. Nevím jestli něco děláme blbě, nebo to tak prostě je normální :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.15 20:56

Neděláte nic špatně, prostě to chce jen cvik

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 04.06.15 21:01

Dobrý den, manuál nejde asi dohledat nebo je bez obrázků, že? Pokud máte alespoň jednu ruku (volnou), tak zase nasadíte. Sám se tam nedostane. Zdravím!

Od: buss®
Datum: 04.06.15 21:02

Pomož si rukou zepředu,, třeba málo vlhká...

Ohodnoceno: 0x

Od: zezadu
Datum: 04.06.15 22:40

Tak samozřejmě že manuál dohledat jde, ale podle obrázků by to prostě mělo být úplně jinak :D a jít to tak nějak samo. a nevím co děláme blbě, jestli se musí víc prohnout nebo co s tim :D

Od: pepr®
Datum: 05.06.15 00:02

Tak ať přítulkyně vyšpulí víc. Víc se prohne v kříži dolů.

Nebo ať se neopírá o ruce, ale položí hlavu, ramena a hrudník na postel. Průnik penisu je při této poloze větší.

Datum: 05.06.15 04:01

no jen jestli jste se trefil do spravnych dveri *smich*

doplněno 05.06.15 14:42:

@ju no ja nevim z meho pohledu se blaho da nalezt i tam, ne-li vetsi... spis se divim, ze by si nevsimla partnerka, pro tu by to byl podstatnejsi rozdil :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.06.15 05:35

Možná jsou ty dveře moc vysoko (podle toho co popisujete)
Ať se při tom přítelkyně trošku víc rozkročí a srovná výšku nástroje s dveřmi.

Od: ju®
Datum: 05.06.15 07:56

Tak,tak souhlasím rozdíl mezi blahem a bytím v ... činí asi 2 cm...jářku

doplněno 06.06.15 07:38:

joudič@ : tak nějak jsem to myslel...aby nebyla překvapena...nebo naopak to může být překvapení milé!

Datum: 06.06.15 07:45

tak treba jim je hodne malo a on si rika jsem dobre? a ona si rika, tyjo tak to je ono, sex *smich* ale nechci to zesmesnovat :)

Od: kebar
Datum: 08.06.15 08:58

Ahoj, když jsem si přečetl Tvůj problém, napadlo mě, že mi jedna slečna sdělila, že má obráceně pochvu (uvnitř, prostě vzhůru nohama :D )... to skoro vypadá, že je to ten samý případ a při poloze zezadu to vypadalo stejně. Akorát mi naštěstí neustále nevyklouzával.

Bohužel nemám nápad jak Ti pomoct, ale aspon se snažim definovat problém... :)

Přeju štěstí s řešením :)

Datum: 08.06.15 09:05

Očividně velký rozdíl ve vaší výšce. Taky mi to s některou partnerkou šlo dobře a s jinou vůbec. Pak už je lepší, když si lehne horní půlkou těla přes postel a klečí na zemi.

Od: pepe1222
Datum: 09.06.15 20:43

To je divné, já se u tohoto způsobu klidně dívám na TV a nic nevypadne. Asi bude chyba ve vás...

Od: poloha
Datum: 10.06.15 14:48

To je fajn poloha. A partnerka může zatím přebírat čočku, pokud ji TV nebaví.

Datum: 10.06.15 12:45

asi máte o dost delší nohy než vaše přítelkyně. Chce to svinout deku, podložit jí kolena a pevně jí držet zadek.

Datum: 10.06.15 14:23

Me napada opravdu zkouset a zkouset.. Jak psali uz chlapi vyse, tak je nutne vzit v potaz vasi a jeji vysku a dle toho konatJa jsem relativne mala, alias 165cm a chlapy jsem mela vzdy kolem 190 a vzdy vse nejak slo uplne v poho.On se musi prizpusobit me vysce a ja jeho.. Nicmene verim, ze v kazdem vztahu jsou polohy, ktere cloveku prilis nesedi, nebo rovnou obema a trebas i clovek ma zkusenosti dost a je to proste tak..

Datum: 13.06.15 22:59

Ahoj. Původ problému asi nejlépe popsal kolega Figurek a Eivlis. Srovnej výšky aparátů a pude to. Možná máš krátký nožičky, nebo se ti boří do matrace. Posuň slečnu na kraj pelechu, postav se za ní na zem a postojem si zase srovnej tu výšku. Né každý z nás, dokáže zastrčit svou chloubu do míst, k tomu určených bez pomocí ruky. Buď spokojenej z toho, co máš. Že nemusíš praktikovat spůsob na ,,fajfku,,. To když někdo tzv. vyvinutý v klidu, musí to ,,své,, cpát palcem do partnerky. Název ,,Na fajfku,, jsem slyšel od kámoše v pondělí. Mohlo mě roztrhnout. Tím špulením se ten úhel ještě kazí. Lepší je nasadit a pak třeba špulit. A zkrátit přírazy, aby ti nevypadával. Nebo sjednotit pohyby. Slečna se začne vzdalovat a ty taky a jsi venku. Prostě to tak je. I třeba při průměrné délce kladélka 15-16cm. Proboha, já snad napíšu knihu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.