Astma - práce v dílně

Od: Datum: 03.06.15 21:37 odpovědí: 4 změna: 05.06.15 05:01

Ahoj, mám možnost nastoupit do jedné strojírenské firmy jako dělník ve výrobě. O práci mám velký zájem, ale trpím astmatem a alergiemi a když jsem se tam byl podívat, tak v té hale kde bych pracoval, bylo cítit, že se tam lakuje, nebylo to nic silného, ale cítit zápach barev, či ředidla tam byl. Je to klasická výrobní hala, takže i nějakého prachu se tam člověk nadýchá. Proto hodně váhám, jestli tam kvůli zdraví nastoupit, nebo mám přehnané obavy? Díky za názory


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.06.15 21:48
avatar

Dobrý den, někde jsem četl, že prostředí na astma nemá vliv. Vy to musíte vědět, když astma již máte a jistě chodíte k lékaři. Navíc, v případě Vašeho zájmu budete procházet vstupní lékařskou prohlídkou, kde své choroby nahlásíte. Zdravím!

P.S. A na co máte alergie asi také už víte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.06.15 06:24
avatar

Myslím si úplně to samé co Ben. Jen bych chtěla připomenout, že existuje zkušební doba. A v té, když se astma projeví, v klidu odejdete.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.06.15 12:34
avatar

Mám astma, nemoc z povolání a v prašném prostředí nebo jinými alergeny pracovat nemůžu. Stačí mi 15minut a hotovo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xccal
Datum: 05.06.15 05:01

Tak si občas vemte zyrtec a pod.Mě osobně dílna nevadí.Jediné co mi vadí je prach když se brousí flexou.To je hrozný sajrajt je to i jedovaté.Spousta expertů není schopná ani při tom vyvětrat a jsou v tom celý den a dejchají to jak blbci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.