Sledování exekucí

Od: Datum: 02.06.15 17:05 odpovědí: 4 změna: 02.06.15 21:36

Dobrý den, potřebovala bych poradit, zda existuje nějaká společnost, která eviduje pro konkrétního člověka všechny dluhy současně.

Už jsem se informovala na různých servrech, ale existuje jich více a každý eviduje některé z dluhů a z tohoto důvodu nevím, o všech, které by se mě mohli týkat.

Jedná se o dluhy z podnikání před 25 lety, které jsem měla jako spolupracující osoba s manželem - měli jsme bezpodílové spoluvlastnictví - bylo to ke státním úřadům. S tím jsme se po 15 letech rozešli, ale rozvod byl až po dalších 5 letech a spolupodílové vlastnictví bylo stále - až do rozvodu. Momentálně jsem 5 let rozvedená a potřebovala bych zjistit, zda můj bývalý manžel nemá další exekuce za roky, kdy jsme nebyli rozvedeni, ale byli jsme manželé a jestli ještě platí dluhy před 25 lety.

Takže prosím o radu, jestli je nějaká společnost, kde by mi tuto informaci sdělili.

Za odpověď děkuji a přeji hezký den.

Semanová Lada


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 02.06.15 17:12
avatar

Těch registrů je hodně a sem tam některé se prolínají, ale nemusí obsahovat vše. Pro exekuce má databázi www2.cribis.cz - centrální evidence exekucí. Pak jsou rejstříky jako Solus, NRKI, BRKI, ...

Všechny tyto rejstříky jsou placené.

Můžete vyzkoušet evidenci v daných rejstřících formou žádanky o úvěr u nějakého prodejce. Některé firmy sdělují důvody (moc jich není), že vaše r.č. je v konkrétním rejstříku - pak se odkážete přímo u provozovatele daného serveru.

doplněno 02.06.15 18:43:

ten CEDR naši právníci odmítli dát do systému, protože je to forma "jedna paní povídala" - stejně jako tady může napsat i neregistrovaný cokoliv hloupého, na CEDR můžete sami napsat negativní komentář jakémukoliv živnostníkovi - jen tak pro pomstu za špatnou práci či neuznanou reklamaci... A že jich tam je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sos*
Datum: 02.06.15 18:36

dobrý web je také centrální registr dlužníků http://www.centralniregistrdluzniku.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: citronc
Datum: 02.06.15 21:33

Pokud vlastní nějakou nemovitost , tak se podívat jestli ji nemá exekučně zastavenou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jjj
Datum: 02.06.15 21:36

Zaplaťte si dálkový přístup do registru exekucí https://live.ceecr.cz/main.php. Uzvařete smlouvu, uhradíte jistinu, min. tuším 2 tis, ze které je odečítáno za každý webový dotaz. Mám dojem, že 130 za jeden, bez ohledu na to, zda je pozitivní (exekuce) či negativní dotaz(subjekt není v evidenci). Veškeré jiné tzv. "rejstříky exekucí" nemají nic společného s exekutorskými úřady, resp. komorou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.