Diplomová práce

Od: Datum: 01.06.15 15:12 odpovědí: 11 změna: 02.06.15 10:39

Netuší někdi kde se dohledá diplová práce, mám souseda co se neustále ohání titulem ing, ale jeho diplovou práci nemůžu na vysoký škle ekononomický praha dohledat. Děkuji radka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 01.06.15 15:15

Zeptal bych se přímo souseda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.15 15:17

Nevím jak na jiných školách, ale na naší škole mají přístup k bakalářským a diplomovým pracem pouze studenti denního studia, nikoliv studenti dálkového studia. Pokud školu dokonce vůbec nestudujete, tak na to nemáte nárok. Alespoň tak je to u nás na škole, nevím jak jinde. Nevím, proč hledáte diplomovou práci, ať Vám ukáže diplom a je to ne?

doplněno 01.06.15 18:38:

zeli: doslovný opis letáku z naší speciální knihovny : "co zde hledat : ... závěrečé bakalářské práce a diplomové práce zpracovávané na naší škole (pouze k prezenčnímu studiu)". Jak říkám, možná jsem špatně pochopil, nebo je to jen výsadou naší školy ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 01.06.15 19:53

"pouze k prezenčnímu studiu" znamená, že vám to půjčí pouze k nahlédnutí v knihovně a nemůžete si ji odnést domů. Takže ji klidně půjčí i dálkařům, pokud si ji nebudou chtít odnést

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.15 15:21

Diplomová práce se dá dohledat v knihovně dané fakulty a u mladších absolventů i na webu theses.cz, ale ne všechny VŠ na tom webu zveřejňují diplomky. Jak to je u VŠE, nemám tušení. Jinak myslím, že existují i jiné způsoby, jak zjistit, zda má dotyčný vystudovanou VŠ, než hledat jeho diplomku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.15 15:21
avatar

Na člověka, co neumí dát dohromady souvislou větu, se nějako moc zajímáte o vzdělání jiných...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.06.15 15:22
avatar

Pokud jste například jeho zaměstnavatel, tak si můžete vyžádat diplom k nahlédnutí. Pokud jste jen sousedka, tak je vám po jeho vzdělání a titulech s odpuštěním pendrek, i kdyby se oháněl třeba titulem habešského císaře.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: zeli*
Datum: 01.06.15 16:30

Pomiňme, že Vám po jeho diplomové práci nic není. Nevím, jak to bylo před revolucí, ale myslím, že v současné době je tomu tak, že práce se musí archivovat. Stačí pak zavolat někam na sekretariát a ti by Vás měli odkázat na nějaký svůj archiv, kde je za nějaký drobný poplatek práce k nahlédnutí.

Kolega nademnou podle mne pravdu nemá - domnívám se, že diplomové práce musí být k nahlédnutí veřejně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: srgwrhe
Datum: 01.06.15 18:40

https://www.vse.cz/vskp/

ale jsou tam jen nejnovější práce, staré elektronicky neexistují

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 01.06.15 19:55

Otázka je, jak stará je ta diplomová práce. Pokud je hodně stará, tak neexistuje v elektronické podobě, takže ji na webu nenajdete a obvykle nenajdete ani anotaci, prostě nic.

Pokud vám jde o nějakou starší diplomku, můžete zkusit přímo danou školu a zeptat se, za jakých okolností se dá nahlédnout do starších diplomových prací a zda je to vůbec možné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 10:25
avatar

Nezlobte se, ale myslím, že po sousedově diplomové práci Vám nic není. Jeho zaměstnavatel ani člen jeho rodiny nejste, připadá mi, že to chcete hledat, abyste mohla dělat sousedské rozbroje a pomluvy po vsi. Co Vám je po tom? Titul má a pak jsou 2 možnosti: buďto ten ing. je, nebo není. Chleba se proto nezlevní, ať je to tak nebo tak. Spíš se starejte o svou rodinu, abyste tam měli těch titulů co nejvíc. A pak ze svých potomků budete mít radost a budete se také moci "ohánět", jako pan soused.

Vadí mi lidé, kteří neustále čenichají tam, kde jim po tom nic není. A pak se třeba diví, když přes ten čenich dostanou.

Pokud jste se sousedem zadobře, zajděte na kafe a zeptejte se na jeho diplomku. A hned budete mít jasno. Jaga.

Pochopím, když se lidé zajímají o rozlohu a umístění nějakých pozemků, nemovitostí, třeba mají zájem o koupi. Ale lustrovat sousedy? Za minulého režimu byste se uplatnila dobře v STB, dneska už naštěstí, podobní čmuchalové /snad/ nejsou.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 02.06.15 10:39

Zavolejte zaměstnavateli, že máte o jeho titulu pochybnosti. Nebylo by lepší než nějaký papír hodnotit schopnosti, znalosti? Na co jste se ho už ptala ať vám vysvětlí?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.