Zrušení předběžného opatření

Od: Datum: 30.05.15 18:01 odpovědí: 4 změna: 30.05.15 20:36

Dobrý den!nezná nškdo formulaci nebo kde najdu formulář zrušení předběžného opatření k nemovitosti,děkuji RADKA


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.05.15 18:11
avatar

Dobrý den, to předběžné opatření patrně vydal soud (na základě něčeho). A Vy ho zrušit nemůžete. Možná hledáte formulář Žádost o zrušení předběžného opatření a ten následně zašlete soudu. Je to tak? Nebo jde jen o Odvolání? Zdravím!

doplněno 30.05.15 18:28:

Pokud jsou během řízení prokázány jiné skutečnosti, tak o nich soud snad už ví a to předb. opatření zastaví, resp. zruší. Pokud o nich soud neví, tak ho o nich musí někdo informovat. Formulář je zřejmě zbytečný - stačí uvést nové skutečnosti a identifikační údaje a předat soudu. Pokud myslíte, že ještě nebylo předb. opatření ukončeno např.

zápis v KN je stále, tak to soud zruší sám později - pokud jde o exekuci, tak po jejím ukončení (tato informace zase zmizí z výpisu KN).

doplněno 30.05.15 19:09:

Ta doba bude asi odpovídat tomu, jak rychle bude jednat exekutor nebo soud. Nejsem si jistý, zda ten zápis je prací soudu nebo jen exekutora. Každopádně, já bych učinil dotaz na exekutora a požádal ho o rychlost - to by se dalo asi ovlivnit lépe, než rychlost soudu.

doplněno 30.05.15 20:52:

Bohužel. Mohu Vám snad poradit takto obecně, ale nemohu znát přesné okolnosti. Takže, více už asi neporadím - pokud něco policie řeší, tak to bude muset nějak dořešit (nebo i odložit) a soud by měl dostat (zřejmě) výsledek. Podle toho snad přehodnotí (ukončí) to předběžné opatření. Jestli to můžete nějak urychlit si nejsem jistý, resp. nevím, bez těch znalostí všech okolností, na koho se přesně obrátit. Třeba Vám zde přesněji ještě poradí někdo další. Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.05.15 18:19

Jde o zrušení opatřní jelikož,jsou jiné skutečnosti jsou prokázáná během řízení jinak.děkuji

Datum: 30.05.15 19:03

Pane Bene!netušíte jak je určená doba po zrušení na výmaz

Datum: 30.05.15 20:36

pane Bene,nemám exekuci,ale pověřený vlastník je podvodník,což řešila policie

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.