Má cenu jíst zdravě?

Od: Datum: 30.05.15 13:22 odpovědí: 43 změna: 11.06.15 00:26

Mám pár kilo nadváhu a proto se snažím jíst zdravě, abych zhubnul. Od prosince jsem zhubnul asi pět kilo. Ještě bych chtěl zhubnout dalších asi pět kilo a pak zase jíst nezdravě.

Zdravá strava je totiž odporná. Jediné co mi chutná jsou jogurty, kuře, rýže, ryby a některé druhy ovoce a zeleniny. Nejvíc mi chutná rajčata, zeleninové saláty, hrušky, švestky, banány a jahody. Na většinu ostatního mám kříženou alergii. Od toho prosince se snažím jíst zdravě a je to strašné. Musím se přemáhat, abych jedl nějaké hnusné jídlo. Piju vodu a docela to jde. Ale taky bych si chtěl nekdy dát minerálku nebo nějaké limonády jako je kofola. Nemůžu pít ani pivo a tvrdý alkohol, což je taky peklo, protože se v pátek večer v hospodách musím omezovat, takže si dám třeba tři piva a pak jdu domů, což mě taky strašně štve.

Nechutnají mi těstoviny, většina druhů ovoce a zeleniny, ovesné vločky, některé polívky, syrová vejce, kuřecí nebo krůtí šunka.

Co je dobrý, to je nezdravý. Nemám moc chutě na smažený sýry a řízky s hranolkama, hranolky dokážu nahradit vařenýma bramborama, ale i ty jsou nezdravý. Strašně mi chutnají taková klasická česká jídla jako guláš, svíčková, knedlo vepřo zelo, rajská, moravský vrabec atd. Miluju salámy, párky, jitrnice a klobásy. Vždy když jsem někde na hokeji, fotbale, koncertě, tak je klobása či párek jasná volba. Nedokážu si představit svůj den bez pečiva, Rohlíky housky a chleba obyčejně mám skoro ke každé svačině. Teď se to snažím omezovat a nemám nejmenší šajn, co jíst místo toho. Mám rád vlašské a pochoutkové saláty v bufetu. Taky si nedokážu představit život bez paštik a másla, jenže to taky nemůžu jíst, je to nezdravý. Sýry mi chutnají stejně tak i šunky, ale ne již zminované kuřecí a krůtí. Nejradši mám vepřové maso.

Má tohle vůbec cenu? Jíst hnusná jídla? Neměl bych jíst to co mi chutná a jen někdy si dát něco zdravějšího. Co je tohle za život jíst jen nějakou zeleninu jako králík? Neměl bych se stravovat jako pořádný chlap, tj. v bufetech sekanou, vlašák, párky, klobásy, chlebíčky, paštiky? Žijeme jen jednou, tak proč se omezovat? Pokud to ostatním chutná, tak ať si to jedí. Jenže u mě je problém, že drtivá většina zdravého jídla mi absolutně nechutná. Co si o tom všem myslíte?

Teď mám práci, kde strávím 12 hodin denně a mám tam jen oběd, na jiná jídla se časově nezmůžu, tak mi prosím neraďte, že si mám kontrolovat jídelníček, přesně si odměřovat porce a počítat si nějaké kJ a kcal a podobné blbosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 13:23

Zapomněl jsem dodat, že nekouřím a neberu drogy. V tomhle jsem zásadový.

Datum: 30.05.15 13:30
avatar

Rozdělil bych to na dvě, možná nesouvisící, věci:

1) pokud ti některé jídlo nechutná, tak je zřejmě špatně připravené. Jistě, každý z nás má jídla oblíbená a neoblíbená, ale pokud někomu nechutná celá oblast jídel, zelenina, těstoviny..., tak to zřejmě si z nabídky zeleniny a těstovin neumí vybrat nebo neumí vařit.

2) s těmi zdravými a nezdravými jídly je to taky nejednoznačné. Párek je nezdravý, jogurt zdravý, tak jezme jogurty? Já se třeba v jídle nijak neomezuju, příliš nesportuju, ale cítím se líp než mnozí vrstevníci, kteří dbají na tzv. "zdravou" výživu. Myslím, že v klidu a s chutí zkonzumovaný stejk je pro tělo lepší, než se stresovat nad miskou pohanky, jestli je to dostatečně zdravé. A koneckonců tělo potřebuje palivo, a to jsou tuky a cukry, ne otruby a salát. Podle mě jediné rozumné pravidlo je "všeho s mírou".

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 16:29

Zelenina mi opravdu ve většině případů nechutná. Kedluben, brokolice z toho bych blil. Na většinu mám navíc alerigii. Ale dokážu sníst zeleninu. Ale když budu v nějakém bufetu a tam budou mít zeleninový salát a párek v rohlíku, tak si budu chtít dát ten párek.

Datum: 30.05.15 13:43
avatar

Nechápu, proč se tak stresuješ, když máš v plánu jíst opět nezdravě To pak stejně ty kila nabereš zpět

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 30.05.15 13:53
avatar

Jídlo dělím na to co mi chutná a na to co mi nechutná, klidně si dám smažák a hranolky s tatarkou, pečený bůček nebo tlačenku a pak zase pohanku s grilovanou zeleninou, vařenou brokolici sypanou sýrem, klidně si dám pivo a pak jablečný mošt nebo vodu. Já nevím co furt řešíte. Ono to bude spíš tak, že to "zdravé" jídlo neumíte připravit, hodit flák masa na plech a upéct to zvládne každý ale udělat třeba míchaný salát se zeleniny a kuskusu už dá chvíli práce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 30.05.15 13:57
avatar

Obě odpovědi viz výše jsou max.pravdivé *palec* Není co dodat.Zcela evidentně zdravá jídla neumíte připravovat,kdybyste uměl,zjistil byste,jak jsou výborná a lahodná !

Vyprdněte se na diety,u Vás nemají smysl,stejně se vrátíte k těm párkům,vlašákům,klobásám i Colám.Abyste se pak nedivil,že máte najednou cca o pět či deset kilo navíc,než před dietou.

Pokud jedu na fotbal,hokej,tenis,koncert,tak se tam necpu,ale jsem tam pro zábavu.Najím se před tím.Max.si beru žvýkačky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 14:16

Jak se dá připravovat třeba taková paprika. Syrovou stačí jen omýt a sníst a vařená se musí nějak uvařit. Nechutná mi ani jedna.

doplněno 30.05.15 16:42:

Jestli ve společnosti nejíte, tak od vás teda fakt sedí, že mi tvrdíte, jak žiju nezdravě.

Datum: 30.05.15 15:54
avatar

Plněná paprika je velká mňamka. A nemusí být vždy jen masem :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 14:02

Hubnout se dá i když budete jíst salámy, jitrnice, guláše atd... není to o zdravých nebo nezdravých jídlech, ale o naplánování jídelníčku který bude vyhovovat Vaší postavě.

Důležité je jíst malé porce ale často.

Osobně doporučuju sehnat si knížku "krabičková dieta" jsou v ní kompletní jídelníčky na cca 70 dní, jídla jsou to jednoduchá, levná, rychlá a hlavně chutná.

Díky tomu si uděláte lepší stravovací návyky a pak už knihu nebudete potřebovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 14:21

Asi jste nečetla můj poslední odstavec...

Datum: 30.05.15 14:53
avatar

Neraďte mu!

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.05.15 19:36

Tak si tedy nakupte nějaké "superslim" tablety a zaručeně zhubnete... nebo alespoň Vaše peněženka určitě.

Jiná varianta než změnit stravovací nebo pohyboví návyky neexistuje,

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.05.15 14:05
avatar

Všichni předřečníci mají pravdu. Mě zaujalo: Neměl bych se stravovat jako pořádný chlap, tj. v bufetech sekanou, vlašák, párky, klobásy, chlebíčky, paštiky? Tak nevím, co je na tomto stravování vhodné pro pořádného chlapa. Takto se stravují muži, kteří si neudělají normální svačinu a nekoupí normální oběd. Chlebíček... co je to za jídlo? Mám chlebíčky ráda, ale ne místo jídla. Vezmu si chlebíček jako malé občerstvení a o to méně si pak vezmu toho "normálního" jídla, a ne že místo oběda sním 5 chlebíčků v ceně dobré hospodské svíčkové.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 14:19

Dělníci se v bufetech takto stravují a to se mi líbí.

doplněno 30.05.15 18:21:

Ještě by mě zajímalo, co je to podle vás normální oběd pro dělníka? Pribináček a dva rohlíky jako v Plechové kavalerii?

Od: wamp®
Datum: 30.05.15 14:27
avatar

Pokud se dělníci takto stravují,tak co vlastně řešíte? Stravujte se taky tak,ať splynete s davem :-P

Je to Vaše zdraví a Váš život.

doplněno 30.05.15 18:39:

Domnívám se,že Vy jste celý omyl...Vařte si doma a noste si svá jídla,zdravá a kvalitní.Dělám to také tak.

doplněno 30.05.15 19:58: Aha,tak to je dobré *smich*
V každém případě,rad máte zde opravdu dost,jen si vybrat
Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 18:19

Tenhe příspěvek je omyl.

doplněno 30.05.15 19:38:

ALe ne váš příspěvek. Myslím tenhle můj :D Chtěl jsem ho vymazat ale nejde to.

Od: tamilec
Datum: 10.06.15 20:48

Já jaksi nemám v práci mikrovlnku ani stůl, takže si svoje jídlo do práce nepřinesu.

Od: janplinto*
Datum: 30.05.15 14:19

Nadváhu do deseti kilogramů bych vůbec neřešil. *kafe*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 16:38

Měřím 185 cm a před dietou jsem vážil 93 kg. Teď mám asi 87 kg a chtěl bych mít těch 83. Nevypadám jako tlustý, nikdo si to o mě nemyslí, akorát mám někdy vidět větší břicho přes tričko. Ale bez trička se stydím, protože na břichu a prsou mám hodně špeku tak, že když se bez předklonu podívám dolů, tak si na něj přes břicho nevidím.

Datum: 30.05.15 16:47
avatar

Při těchto parametrech bych vůbec stravu neřešil, klidně i ten gulášek se šesti a pivkem navrch, ale raděj bych se zaměřil na pohyb a výdej energie.

Ale když ono je pohodlnější si odepřít po obědě dortík, než si pak dát deset bazénů :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 17:11

Zde jednoznačně budu souhlasit s jethro, evidentně nemáte dostatek fyzické aktivity. Vezmuli to podle sebe, tak jim na co mám chuť, rád si dám dortíky, nepohrdnu pečeným kolenem a někdy se i pěkně přežeru, zelenina mi nevadí, ale tu jim naprosto minimálně. Po padesátce mám pořád hmotnost jako ve dvaceti, tj. 179/81, ne špeky, ale svalový korzet, kondici mám lepší než řada pětadvacátníků u nás v práci. Celý problém je mezi energetickým příjmem a výdajem. Pokud si chci dopřávat, tak úměrně počtu knedlíků si musím, také nakládat množství fyzické zátěže, toď vše

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 15:35
avatar
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.05.15 15:47
avatar

Nemusíte přece jíst to, co Vám nechutná. Neznám žádné jídlo, kde byste musel pojídat syrová vejce. Snad jen tataráček či rozdělaný tvaroh.

Když Vám nechutná kuřecí a krůtí šunka, jezte klidně vepřovou. Lékařka na dietu radila jedině vepřovou šunku Zvonařku, vyrábí ji firma LECO /vak. balená/ a sežene se třeba v Penny. Musíte počítat ale s tím, že bude dražští, než ty kuřecí sajrajty. Má totiž 90 a víc procent masa. Pokud Zvonařku neseženete, klidně si kupte jinou vepřovou, ale aby měla co nejvíc masa. Minimálně 80 %, raději víc.

Nemusíte si odpírat přílohy, myslím tím pečivo. Jezte tmavý chléb a tmavé celozrnné pečivo,můžete i se semínky. Strašně dobrý je třeba chleba Colorado. Zabaleno asi 6 krajíců ve folii, ovšem asi 20 kč za to. Je ale moc chutný.

To ovoce také není na dietu nejlepší. Banány vůbec. Ostatní zobnout můžete, třeba ty jahody, meruňky, švestky, ale opravdu pár soust, ne sníst 2 kila. On i v ovoci je cukr.

Pijete vodu - aspoň jedna pochvala. Minerálku si občas dát můžete na "přeložení". Nějakou jemně perlivou, Magnézii, Mattonku...Ovšem na tu kofolu zapomenout. Stejně tak na pivo a ostatní alkohol.

Ale nevím, proč Vám to tady vlastně píšu. Trápíte se, jíte a pijete to, co Vám nechutná a až pracně zhubnete, vrhnete se zase na svíčkovou, guláše, klobásky a kila půjdou zpátky. Připomínáte mi Sisifose, jak valí kámen do kopce.

Proč se s tím moříte, když víte, že to stejně nedodržíte a tím i znovu naberete? Pokud byste si chtěl váhu zachovat, budete už muset jíst zdravěji po celý život.

Nakonec, když si pomyslím, že někteří lidé mají přísné diety /třeba jaterní/ a ten gulášek si mohou tak prohlédnout na obrázku, asi to jde vydržet. Ale bude záležet opravdu jen na Vás. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 16:36

Celozrnné pečivo se jen tak sehnat nedá. Bohužel ho nedávají v restauracích. Ale je docela dobré. Škoda, že ho taky nemůžu jíst každý den.

Tak jak se mám stravovat? Opravdu nejsem králík, abych jedl jenom nějakou zeleninu, když vím že jako správný chlap bych měl pít pivo v hospodách a dávat si guláše se šesti. Chtěl bych jíst co chci, takže tedy tučná jídla a do toho příležitostně sportovat.

Od: vilik
Datum: 30.05.15 17:56

Nenapadlo vás někdy nakoupit na týden dopředu, narvat to do lednice a nosit si svačinu v tašce? Nevidím důvod, proč jíst v bufetu sekanou, když za stejné peníze máte něco lepšího. I to pečivo se dá koupit na pár dní dopředu, ale my si chleba pečeme sami ze směsi. A když si pak dáte ten guláš nebo svíčkovou, můžete je střídat s rybami a kuřecím. Brambory nezdravé nejsou, klidně je jezte. Nevím, proč by chlap musel chodit do hospody, pít pivo a jíst k tomu jitrnice každý den, naopak si myslím, že takhle žijou jenom ti, co nemají alternativu, nebo vzdělání, nebo jsou líní cokoliv řešit. Na chuť, proč ne, ale je tolik dobrých jídel, i zdravých nebo prostě ne nezdravých, že je ani nemáte šanci všechny ochutnat, tak proč denně guláš?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 18:03

Neříkám, že jím nebo chci jíst denně guláš. Jen se mi prostě líbí stravovat se v bufetech a hospodách. Při mém zaměstnání to ani jinak nejde. A k těm lidem patřím. Vzdělaný nejsem to máte pravdu a líný jsem taky. Ryby a kuřecí mi chutná, ale to se musí jíst bez tučné šťávy, omáčky, másla a brambor :(

Od: fakirka
Datum: 04.06.15 15:13

Nejsem si jistá, jestli tahle otázka není legrace...

Správný chlap se pozná podle toho jak se stravuje?

A jestli máte chuť na pivo, tak si ho proboha dejte. Jedno nebo dvě. Jedno pivo 10, má přibližně stejne KJ jako jedna kaiserka...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fifalona
Datum: 30.05.15 17:43

Ono nejde tak o to co jíst ale jaké nejíst jídla kam se přidává plno chemických sraček,konzervantů,ochucovadel.Takové uzeniny jsou největší jedy,protože obsahují plno těchto hnusů,nakládacích solí.Je daleko lepší si uvařit nebo upect maso doma bez chemie.To samé vlašské saláty a jiné v obchodech,bufetech.Stačí se kouknout na etiketu dozadu,co obsahuje syntetických příměsí,konzervantů.Saláty v bufetech a obchodech už nevyrábí jako kdysi ale koupí to v Makru ve velkém balení,kde je už nacpáno plno těchto sraček,Eček.Podle zákona se to má psát na všechny potraviny na balení na zadní straně.V drtivé většině všechny průmyslově vyráběné potraviny obsahují tyto látky,protože než by se to dostalo do obchodu bez těchto by se to brzo zkazilo nebo by to nemělo dobrou chut

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 17:48

Jak můžete vědět, že ovoce a zelenina také nejsou napíchané sajrajty?

Od: vilik
Datum: 30.05.15 18:07

Asi je napíchaná i zelenina, ale upřímně, chcete jíst lépe, nebo raději vysoký tlak, cukrovku? Víte, co je na tloušťce nejhorší? Že se vám nepostaví, a když, tak se stejně nemůžete hýbat a neudýcháte to. Takže pokračujte, jak chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fifalona
Datum: 30.05.15 18:12

Právě že i ta zelenina už je samé sajrajty.Nejlepší je ji pěstovat doma na zahradě.Jen když člověk vidí,co vozí do supermarketů za obří papriky a jinou zeleninu.Roste to ve sklenících v Holandsku a ne ze země ale z roztoku nějakých sraček,kde toho moc přírodního asi nebude.Jen samá chemie aby to hodně rostlo a měli balík peněz.To samé kuřata a maso dnes.Je to nadopované samou chemií,aby to rostlo.Prostě není nad domácí kuře vypěstované na trávě a ne na chemických sajrajtech

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 18:33
avatar

Když to je těžko... vy vidíte jako zdravé jídlo jen zeleninu a celozrnné pečivo... Klidně můžete jíst i brambory. A k celozrnnému pečivu v obchodě možná ani nečuchnete, protože celozrnné pečivo vypadá úplně jinak, než co se za celozrnné pečivo jakože vydává. Já mám taky ráda tradiční české jídlo, ale zblajznu i vyloženě pro někoho nechutné, ale zdravé pohankové rizoto se zeleninou... Omezila jsem vepřové maso, už ho prakticky nejím. Kdybych vám napsala proč, tak byste ho možná taky nejedl. Nemusíte jíst celý život jen zeleninu, abyste jedl zdravě. Ale to byste musel mít jiné myšlení. Vlašák - energeticky náročná potravina s umělohmotnou uzeninou a dochucovadly...Jedlé to je, ale cpát to do sebe každý den? Občas si ho dejte, za odměnu, ale jídla střídejte. Jednou nechutně zdravé, jindy zase zhřešíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 23:51

Takže jak říkám. Co je dobrý, to je nezdravý :(

Od: mustang
Datum: 30.05.15 21:28
Ahoj , dobry den , priznam se necetl jsem vsechny odpovedi , tak nevim jestli uz to tu nekdo psal , ale je potreba jsi udelat jednou za mesic tzv. praseci den , takze jist zdrave a jednou za mesic jsi dat do chobotu a snist co vam chutna.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubaa
Datum: 30.05.15 21:53
Je to jen o prioritach a jestli mate v planu opet jist nezdrave, uvedomte si, ze to premahani se ke zdravemu jidlu je uplne zbytecne, protoze stejne ztloustnete.
To, ze zdrava jidla jsou jen nevyzivny hnus je v dnesni dobe uz jen prezitek. Na internetu najdete stovky receptu - staci jen zkouset.
Ja byl driv taky takovy. K veceri jen parky, fastfoody, salamy a zas parky. Jednoho dne jsem se rozhodl s tim prestat a taky ze prestal, zhubl, zacal sportovat a nyni se citim fit jako nikdy driv.
Nedavno jsem se po x letech "zprasil" a dal si jidlo v mekaci a u rodiny parek a musim se priznat, ze vubec nechapu, co mi na tom driv chutnalo, protoze to bylo uplne bez chuti.
Myslim, ze vas problem je to, ze zdrave jidlo berete automaticky jako neco nechutneho a hnusneho.
A proc byt vlastne stihly, resp. jist zdrave? Ma to mnoho duvodu. Pokud delate nekde na stavbe, je to asi jedno, ale pokud mate nejake vyssi ambice, tak prave vzhled - co si budem nalhavat, hraje velikou roli. Dale kvuli zdravi. Drtiva vetsina nemoci je zpusobena spatnym stravovanim a nedostatkem pohybu. Jak zacina prvni veta meho vypraveni, je to jen o prioritach. Jezte si co chcete, ale az budete mit vysoky krevni tlak, cukrovku atp., tak se pak nedivte a nestezujte si.
Na zaver polozim otazku ja vam. Proc si myslite, ze klobasy, chlebicky, parky atp. jsou jidla poradnych chlapu a proc to z nich poradne chlapy dela?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamilec
Datum: 30.05.15 23:49

Zvláštní. Já jsem aktivně sportoval celé dětství a mládí. A nikdy jsem se necítil fit.

Já za pořádné chlapy považuju ty v montérkách, co se živí poctivou manuální prací a takoví jedí právě takhle nezdravě a to se mi líbí a chci být jako oni.

Od: vilik
Datum: 31.05.15 01:04

Nepracujete náhodou u silnic nebo v dopravě zásilek? Správnej dělňas, jedinej opravdovej chlap, kterej chodí v montérkách, živí se výhradně poctivou manuální prací a nezdravými jídly v bufetu, pije pivo, po sportu se necítí fit, tak ten by klidně mohl mít i vanu, tak to neřešte a užívejte, co v hospodě i v bufetu navaří. A toho přemoudřelýho floutka v bílým plášti, kterej furt mele něco co žlučníku, neposlouchejte, v životě nedržel krumpáč v ruce...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zeli*
Datum: 31.05.15 01:38

To nemá cenu. Vy nechcete zhubnout, vy pouze hledáte výmluvy, proč to nejde. Prvně musíte chtít. Teď jste de facto přiznal, že své stravovací návyky prostě měnit nechcete. Kdybyste je změnit chtěl, nepsal byste tu, jak se v práci nemůžete stravovat kvalitně, ale ptal byste se například, v čem si přinést na pracoviště jídlo, aby zůstalo co nejčerstvější. (To byl příklad)

Najděte si nějaký sport nebo fyzickou aktivitu, která Vám bude vyhovovat. Pokud nechcete měnit stravování, nezbývá, než zvýšit výdej energie. Bez toho to nepůjde. Samo to dolů nepůjde (pokud nepřijde nějaká nemoc, což si, předpokládám, nepřejete).

Závěrem dodám, že souhlasím s ostatními - pokud Vám nechutná tak moc potravin, zdravá jídla Vám připadají hnusná, pak je neumíte správně připravit nebo Vám zkrátka chybí potřebná fantazie. Zkuste si poptat a na doporučení si zajděte na nějaké "zdravé" jídlo do restaurace.

Rad jste tu dostal více než dostatečně. Teď záleží, jak s nimi naložíte. Je to jen na Vás a na Vaší hlavě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.15 03:07
avatar

tak takovy bud ne? se musis na vsechno ptat ostatnich, kdyz uz mas jasno? :) rohliky s gothajem, vlasske salaty, chlebicek s majonezou a spokojen ne?, mimochodem zamlada jsem pomahal starsimu kamaradovi instalaterovi ruzne po stavbach par let, aby bylo na pivo a parbu, a na obedy jsme jezdili na normalni pestra menicka nebo gulasovou polevku do "restaurace" a rozhodne jsme se nekrmili salatama a chlebickama a jinyma srackama, a mel jsem tehda svaly jak Rambo.

No a diky vsem zkusenostem z tohoto mladi jsem si mohl sam zrekonstruovat dum, ktery jsem si vysedel pres 10 let u PC, tak kdo je tu poradny chlap :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 31.05.15 08:46

Kolik že vám je?*modla**bzum* Pardon, ale to by snad neřekl ani muj 15 lety syn. A že ten se teda s nějakou stravou nes...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.15 08:38

Já tam tedy kromě názoru na hnusný jídla nevidím pohyb. Co se týká pečiva, vyměňit bílé za žitné. Né tmavé, ale žitné. A ty vaše prasárničky, když už bez nich nedokážete žít, tak si udělejte poloviční porce. Pokud by jste přece jen chtěl nápovědu jak zhubnout a mít jídlo jak chcete, zkuzte www.stobklub.cz . Ted nemluvím o tom, aby jste si něco vážil, kalorie atd. To je až to druhé. Jde mi o to, že je tam po přihlášení tabulka, tam si třeba jeden den napíšete poctivě co jste snědl a hned zjistíte, proč nehubnete. Že máte třeba hodně tuků, nebo málo bílkovin. A že když by jste třeba hubl a máte málo bílkovin, že vám to jde pryč ze svalů a né z tuků. Místo šunkovýho salámu šunku, kde je aspon 80%masa...atd. Pokud se ale budete pořád vymlouvat, to nejím a beztak zase přiberu, tak se na to vybodněte. S negativním přístupem nikam nedojdete. Nejen v hubnutí. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: panavi
Datum: 31.05.15 09:38

Zdravím mám stejne proporce jako vy řeknu vám jedno nejím zeleninu ani ovoce max omylem,jediné co mám ze nosim pupek ale jinak špekáček nejsem nejím fastfudy ale každy den zeru maso uzeniny atd a jediné co je pro me důležité ze to co zboucham tak vyhejbu a to je asi jediný recept nez naké priblble diety PRIJEM MUSI BYT STEJNY JAKO VYDEJ bo tak nejak,když se člověk dobře nají tak je šťastný,neřeste to snezte co je libo a pak tu energii vydejte,lepší vypadat jako chlap než ... Odpuste tento primitivní přístup k věci,ale pokud nemám nadvahu která už je esteticky výrazná tak se nemá cenu stresovat,už jsem sice zenatej a žena mi pupek nevicita a prckove si na něm zaradej.o to mi je 30. Takže když nejde o život tak jde o h... Jo a v případě ze ještě honite rostenky tak si zacvicte at se ten předek trochu zformuje.nevím co víc vám poradit je spousta lidi a spousta názoru a přitom je to tak jednoduche,tak se mějte zdravím

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.06.15 00:26

Jíst zdravě? Bohužel, taková strava se na našem území již nevyskytuje! Takže marná snaha.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.