Máma mojí přítelkyně tlačí na dítě

Od: Datum: 27.05.15 21:50 odpovědí: 9 změna: 28.05.15 17:03

Máma moji přítelkyně navádí svoji dceru, aby přestala brát antikoncepci a mne to zatajila. Přeje si být máma moji přítelkyně babičkou.Já se na to ještě necítím, protože nemám dostudovanou střední školu a nemám žádný příjem z výdělečné činnosti,jak to dítě zabezpečit. Rodiče moji přítelkyně nám ale odmítají finančně vypomoci, protože myslí jen sami na sebe. Beru to rozumově a oni si o mne myslí, že jsem intelektuál. Bojím se už spát se svojí přítelkyní, aby neposlechla svoji matku a neobelhala mne s antikoncepcí, že si tabletku vzala a nakonec ji někde vyplivla. Dítě bych si jednou přál, ale ne tak mladý a nepřipravený na to být otcem.Všiml jsem si poslední dobou, že máma moji přítelkyně mne též nenápadně svádí, poznám to, ale nedávám to nějak najevo. Jak se ubránit ženské vášni, aby to nepřekročilo svoje meze?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.15 21:59
avatar

Řiďte se svým rozumem. Pokud se na dítě ještě necítíte a přítelkyni nedůvěřujete, používejte kondom. Pokud Vás matka přítelkyně svádí, tak se jí zkrátka vyhýbejte, je-li Vám to nepříjemné. Je to Váš život a jaký vztah si s přítelkyní vybudujete, takový ho budete mít. Ale nedejte si do něho nikým vrtat. A nedejte se nikým do ničeho tlačit.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.05.15 22:17
avatar

Pokud začnete používat kondom či jinak se chránit,tak bych se bála jak zareaguje přítelkyně.Aby se necítila dotčená,že jí nevěříte a tudíž i ten vztah neberete vážně...takže bych více s partnerkou na tohle téma mluvila,ať je jasno hlavně mezi vámi dvěma.Její matky si nevšímejte a dávejte najevo,když Vám bude něco nepříjemné.Někdy postačí jedna věta a bude se cítit trapně a začne se chovat jak má.Prostě si vymezit hranice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.15 22:24
avatar

Asi bych z toho vztahu rychle vycouval. Jaká matka, taková dcera... úprk nebude zbabělostí ale životním moudrým rozhodnutím, což se po nějakém čase potvrdí.

Ohodnoceno: 8x
 
Od: mp*
Datum: 27.05.15 22:55

Ubránit se ženské vášni je téměř nemožné. Možné je to jen v případě, že se Vám nabízí více žen, a můžete si vybírat, nebo v případě, že jste sexuálně chladný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.15 23:00
avatar

Pridavam se k nazoru, ze z takoveho vztahu rychle pryc..Matka je evidentne pako a uz to, ze sve pritelkyni prilis neduverujete je alarmujici..Vy mate rozum a toho se drzte..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.05.15 06:12
avatar

Matka evidentně nebude normální. Každá matka nabádá mladou dceru, aby s rodinou počkali, ta její je pravý opak. Pomoci Vám nehodlá, Vy jste zatím středoškolák. Takže byste nemohl rodinu finančně zabezpečit. Navíc jste na tyto povinnosti velice mladý. To si babička myslí, že se potom půjdete s i malým pást? Nebo co?

A navíc to svádění. Mám z toho divný pocit. V životě by mě nenapadlo svádět zetě. Jak to dělá? Je možné, že jste třeba jen vlezl nedopatřením někam, kde se ona převlékala. Ale hned svádět mladého kluka? Co by tím sledovala a jak by si to asi pak vyříkala s dcerou? To by pan Troška podle vás mohl nafilmovat další komedii.:-D Babovřesky 3!

V té rodině je něco nezdravého. A protože se říká: "Jaká matka, taká Katka", s dívkou bych se rozešla. Definitivně. Nikdy nevíte, zda nepodlehne matčinu našeptávání, antikoncepci nevysadí a Vy budete študák s miminem na krku. A s poživačnou tchýní. Pěkných holek je všude dost a jistě si časem najdete takovou, která nebude poslouchat ztřeštěné nápady své matky. Z téhle rodiny opravdu pryč, nevidím tam pro Vás žádné "světlé zítřky". Nejsou úplně normální. ;) Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 28.05.15 16:14
avatar

Babuško souhlas s Vámi,teda mimo Babovřesky 3 ,nemusí je točit,již je natočil, jsou už ke stažení na datoidu ( http://datoid.cz/KoEXbR/babov…-3-2015-dvdrip-cz-komedie-avi )viděl jsem je a nic moc!

Tazatel-zpátečku a pryč od nich (přítelkyně i potenciální tchýně!)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.15 14:00
avatar

Tak od takové rodiny bych se asi držela co nejdál. Paní je asi mírně řečeno vyšinutá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: fialka
Datum: 28.05.15 17:03

Asi bych z takového vztahu unikla. Jaká matka, taková dcera - třeba potřebuje jen dárce spermií /jak se říká/.Ale jste mladý, nezajištěný a dítě do takového prostředí.. normální hlava nechápe. Nebuďte naivní, trocha obezřetnosti neuškodí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.