Jak se chovat?

Od: Datum: 25.05.15 22:06 odpovědí: 6 změna: 26.05.15 11:03
Cus,cus :D nedavno jsem zde dal otazku jak a kdy se zeptat holky jestli semnou bude chodit... Jeste jednou dekuji za odpovedi ;) A ted jen dotaz: Uz se chystam se ji zeptat, ted v patek. Kdyz mi teda rekne, ze to spolu zkusime tak jak s chovat? Hmed ji chytat kolem pasu, drzet ji za ruku apod.? Nebo casem?Nechci nic uspechat.. Diky moc
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.15 22:20
avatar

To prostě poznáš, jak to bude vzájemné. Pokud bude souhlasit, ráda si tě kolem pasu chytne sama. Těžko takto radit, nechej to na osudu.

Sexovat asi taky nebudete hned potom co ti řekne, že to teda spolu zkusíte. Musíš prostě přemýšlet v tu danou chvíli a ne plánovat týden do předu.

doplněno 25.05.15 23:08:

No tak to už je jasné, ona má s tebou stejné plány jako ty, jen vyčkává jak se vymáčkneš. Tak se vymáčkni a nabídni ji to. Hlavně ji to řekni na rovinu, žádné dopisy typu: "Chceš se mnou chodit? Napiš ANO, nebo NE"*smich* chápeš ne? *palec* hodně štěstí

Ohodnoceno: 2x
 
Od: patas
Datum: 25.05.15 23:01
Jasně :) fajn :)
No "sexovat" hned opravdu nebudeme ;) Za 1) me je 16 to by nebyl problem ale tak..
Za 2) ji je 15 a nechci s ni byt jen kvuli sexu..;)
Za 3) jak jsem poznal jejiho otce tak...:D ;) (myslim to ze srandy)
Nejhorsi asi bude kdyz me odmitne no..
Sice myslim, ze ke taky neco citi..kdyz pokazde kdyz jsme venku se na konci obejmeme a dame si pusu :)
doplněno 25.05.15 23:14: Jojo, chci ji to rict "osobne"..
Pres FB apod. jsem to psal kdyz mi bylo 12-13let :D :)
doplněno 25.05.15 23:15: A diky :)
Datum: 25.05.15 22:30
avatar

Myslím,že to poznáš podle chování,jiskření...a né,že jí to povíš(že se dohodnete)Takové věci se nedají plánovat a trénovat co a jak povíš.Prostě jak vycítíš tu pravou chvíli a že ona to cítí stejně,první dojde na pusu *pusa*a potom se uvidí.Hlavně se po ní hned první den moc "nesápej"buď romantik a postupuj pomalu*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patas
Datum: 25.05.15 23:04
Jojo :)
Pusa uz byla :)
Nejhorsi bude asi pocit, ze by me mohla odmitnout...:(
Datum: 26.05.15 05:56
avatar

Když už byla pusa, asi je tady i náklonnost z její strany. Jinak bys nedostal pusu, ale jednu do nosu.

Nic se nesmí uspěchat. Nejdříve jsme spolu dost tancovali - v tanečních, chodil pro mě. Pak jednou "jakoby náhodou" čekal u gymnásia a že mě doprovodí na autobus. Pak "jakoby" čekával častěji. Chodili jsme se projít okolo Labe, byli jsme několikrát v kině. Vodili jsme se za ruce. Ta pusa přišla asi měsíc nato.

Prostě chce to netlačit na pilu, nic neuspěchat. Určitě sám poznáš, co děláš dobře a s čím dívka dosud nesouhlasí. Každý pár je jiný a tak to musíš vypozorovat sám. Některá by se Ti nejraději vrhla do náruče hned, jinou musíš dobývat.

Pokud nebyla proti polibku, je jasné, že jí Tvá náklonnost není proti mysli. Tak se chovej dál jako dosud, nenásilně, na nic nespěchej. Ale současně nic nepromarni. Vím, je to těžké, ale zvládly to všechny generace před Tebou, zvládneš to i Ty. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.15 11:03
avatar

Já si myslím, že bys měl být citlivý k tomu, jak na tvé chování dívka reaguje. To by mělo být určující. Ne to, co ti někdo, byť v dobré víře, poradí. Měl bys jemně vyzkoušet, co to udělá. Když vyvolá nesouhlas, couvnout, ruku dát pryč. Je možné, že ti tu ruku dnes nedovolí, ale zítra ano. A pak, nesnaž se cokoliv, jakkoliv urychlit. Nechej všemu čas a více sleduj, co dělá, jak reaguje ona. ;) Šetři velkými gesty, velkými slovy. Ale milým chováním a úsměvem pozorného mladého muže, rozhodně nešetři. Ten ti otevře cestu lépe, než jakákoliv rada odborníka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.