Jací jsou britové?

Od: Datum: 24.05.15 14:57 odpovědí: 4 změna: 24.05.15 17:52
Ahoj, jen tak mě zajímá jací britové jsou...
Všude se píše něco jiného.
Předem děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.15 14:59

Jedním slovem konzervativní.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.15 15:10

Asi jak kde. Na vesnicích a malých městech úplně jiní, než ve velkých městech, která jsou nesmírně kosmopolitní. Na ulicích potkáte všechny rasy. Takže, všechno co jste četla, všechno bude pravda. ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: mum
Datum: 24.05.15 15:29

Žila jsem s nimi a tak jen trochu a neplatí to o všech. Jsou to divoši, úplně nezvladatelní, chlastají jako dobytek, taky si myslí, že jsou páni tvorstva jako amici. Pologramotnej národ, my jsme proti nim beránci a einsteinové. Určitě nejsou takoví všichni, ale většina ano. Jednou jsem se taky s nima plavila luxusní zaoceánskou lodí, ale když se nachlastali, tak jsem kolikrát myslela, že tu lod zbourají. Jsou takoví, jak je vidíš když přijedou jako turisti do Prahy, to je taková ukázka, jak urvaný ze řetězu.

Datum: 24.05.15 17:52

Stejni jako Cesi, Nemci, Rusove, atd = ruzni ! Kdyz se budete pohybovat mezi spodinou, pak je logicky budete mit za spodinu, kdyz budete chodit tam, kde se nachazi lide inteligentni, vzdelani a distingovani, tak si o nejspis udelate opacny obrazek, ale nikdy to nebude platit pro vsechny.

...o britkach se rika, ze jsou osklive, tluste a maji velke poprsi. Urcite to neplati o vsech, ale muzu dosvedcit, ze to plati pro vetsinu britek, co jsem videl nehlede na to, z jakych kruhu pochazeji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.