Šance? jak dál

Od: Datum: 24.05.15 14:22 odpovědí: 3 změna: 25.05.15 08:23

Ahoj, je mi 20let, holku jsem ještě neměl vždycky snahy byly, ale nějak to skončilo na mojich "dovednostech s ženami",.
Týden zpátky jsem napsal jedné (mladší o 4roky), jíž delší dobu jsme se vídávali spíš okrajově, ale veděli jsme o sobě.
Tak jsem jí pozval ven minulou sobotu, řekla že jestě neví jak to bude mít s časem, nakonec psala že ok, ale mě do toho na poslední chvíli něco vešlo.
Potom jsem byl týden pryč a domluvili jsme se na sobotu, ráno jsem jí autem vyzvedl, pohodové pěkné 4 hodinky spolu (procházka- běh v horách), prokecané, všechno ok (snad), narážky, ironie byla, ale nějaké doteky apod ne. Spíš nebyla příležitost, nebo odvaha možna
Poté jsem jí vysadil před domem, řekli jsme si někdy zase můžem vyrazit.
Teď zase na týden odjíždím (VŠ), tak mě zajímá jak to vidíte, jestli tam nějaká náklonost, či možnost na něco více myslet.
Popřípadě nějaké rady od zkušenějších na pokračování, jestli jí během ýdne nějak psát (moc se mi to nechce, abych nespadl do oddělení kamarád).
Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.15 16:40

Pokud tam byly vzájemné sympatie /to člověk vycítí/, tak bych napsala, třeba se zeptala, jestli bude mít chuť si to zopakovat, že Vám se to líbilo. A uvidíte reakci.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.15 20:13

Kujte železo, dokud je žhavé. Možná to děvče čeká, že bude další rande. Když se jí nezeptáte, tak to nebudete vědět. A jestli psát? No kluci všeobecně na to psaní moc nejsou, zato holky zase čekají, že kluci jim napíšou. Tak si to přeberte, jak umíte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.15 20:49
Děkuji za radu. Takže během zítřka třeba napsat a domluvit si další na Víkend,tam už se přemoci a něco zkusit. Chápu to spravne
takova kravina,ale při změně profilovky byla hned mezi prvnima co ji lajkla. To předtím taky nebylo... no blbost to je ale.
kdyby měl někdo další tipy tak budu rád. Jsem v tom zkušený jak amstrong v ringu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.