Holka mně pozvala do kina

Od: Datum: 23.05.15 17:24 odpovědí: 8 změna: 25.05.15 02:08

holka mně pozvala do kina. znamená to aby sme byli víc než kamoši? a chci se zeptat jestli by to kino vyšlo dobře jak ty holce mám naznačit že se mí líbí a chci sní chodit? a jak zjistím že se jí libím a chce semnou chodit?

P.S napsala mi asi 7x smajlíci které sou zamilovaný

ona 13 já 13 let

doplněno 23.05.15 17:44:

a ješte si přidala mý 2 kamoše

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.15 17:29

Vůbec takové věci neřeš. Užívej si, raduj se. Buď vděčný za hezkou chvilku v příjemné společnosti. Ono to nějak z toho všeho vyplyne samo. Neboj!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.05.15 17:31
Když ji vezmeš za ruku budeš vědět všechno.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.05.15 17:33

Libi se mi ten napad chytit ji za ruku a potom opravdu sam uvidis.Kazdopadne pokud te pozvala, tam o tebe urcite stoji.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.15 17:34

Člověče, když tě pozvala ona do kina, asi už dál nechtěla čekat, až to konečně napadne tebe! Jasně že o tebe stojí! Na co ještě čekáš? *hej*

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 23.05.15 17:36

Dobrý den, hlavně už do toho kina běžte - vždyť se ptáte už asi třikrát nebo čtyřikrát.

Nebo zůstaňte alespoň v jednom dotazu a žádejte doplňující instrukce. Zdravím!

doplněno 23.05.15 20:18:

A trochu si pospěšte nebo Vás předběhne někdo z těch kamarádů z FCB.

Ohodnoceno: 3x

Od: dam®
Datum: 25.05.15 02:08

Ani nevíš jakou má kliku v tom, že se může s někým poradit.

Od: ko123
Datum: 25.05.15 01:43

Buď hlavně rád, že tě pozvala, jinak si o tobě bude myslet, že o ní nemáš zájem a jdeš tam jen z kamarádství. Koukej jí přímo do očí a pozvi jí zase někam ty.

Od: dam®
Datum: 25.05.15 02:06

Doufám, že sem napíšeš na jakém filmu jste byli a jestli ses pokusil ji chytnout za ruku. Jseš chlap, jdi do toho!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.