Narozeniny - akce

Od: Datum: 21.05.15 19:39 odpovědí: 3 změna: 22.05.15 17:00

Zdravím, slyšel jsem, že nějaké podniky (aquaparky, restaurace atd...) mají akce když člověk slaví narozeniny... např. vstup zdarma apod... Nemáte tipy kde konkrétně něco takového mají? Díky za tipy *smich*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.15 21:29

Billa má 10% slevu na nákup

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.05.15 06:50

Tak, tak! Billa mě poctila k narozeninám kupónem, v němž je ohromná sleva 20% na veškeré sluneční i dioptrické brýle od jedné firmy. Název si už nepamatuji, ale měli svou pobočku v Globusu. Tak jsem tam zašla. Sluneční brýle by se mi líbily.

Problém nastal ale tehdy, když jsem zjistila, že veškeré brýle jsou cenově zhruba od 5.000 Kč výš , takže sleva 20% mi byla plat prtná. Před obchodem jsem vyhodila kupón do koše a bylo hotovo.

Další narozeninová akce: slavná O2 mi pokaždé v den narozenin pošle blahopřejnou SMS! Ó, jak to potěší zákazníka, že na něj operátor myslí;)!

Raději tedy mnoho nečekejte, abyste nebyl zklamán. Kdo Vám dneska dá co zadarmo? Jaga.

Datum: 22.05.15 17:00

Koupaliště ve Znojmě http://www.plovarnalouka-znojmo.cz/wp/ vám dá v den narozenin vstup zdarma. Problém nastává, když máte narozky v třeba v prosinci. *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.