Suchá vagína

Od: Datum: 21.05.15 11:50 odpovědí: 6 změna: 21.05.15 14:50

Dobrý den, mám problém se zvlhnutím. Přítel mě dráždí, moc se mi to líbí, ale poslední dobou mám pocit, že nejsem natolik vzrušená jak dříve (tak před třičtvrtě rokem). Máme pravidelný sex (každý den), chci ho, vyžaduji ho (mám na to chuť), ale ten pocit vzrušení není tak intenzivní. Navíc když už má dojít ke styku, ona prostě nevlhne. I když mám pocit, že je vlhká, nic se neděje. Gynekoložka mi již několikrát změnila antikoncepci, ale nezlepšuje se to. Také si vyplachuji každý den pochvu vodou (po styku)-může to být tím? Může se tím vysušit a nelubrikovat? Gel jsme zkoušeli, ale přítel si vždy poradí orálním sexem. Bohužel to není to pravé. Věřím, že v tom má nějakou účast i stres (špatné vztahy v rodině-denně horší a horší+ blížící se ústní maturita). Děkuji všem za rady. Je mi 18 let.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ver®
Datum: 21.05.15 12:21

Zkusila bych možná vyměnit gynekologa (nebo si minimálně říct nějaký jiný názor, pokud byste nechtěla měnit gynekologa úplně), protože řešit to pouze změnou antikoncepce mi přijde dost divné. Je jasné, že to potřebujete vyřešit úplně, ale do té doby než to pořešíte, zkuste používat lubrikanty.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 21.05.15 12:32

Je možné, že při této frekvenci styků vagína nestačí. Na to jsou lubrikanty, přítel má jazyk.

Datum: 21.05.15 12:38
Každý den výplach vagíny vodou? Máme extrémně tvrdou vodu a je v ní chlor. To určitě musí narušit přirozenou mikroflóru..
Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.05.15 13:17

Odpověděla jste si v podstatě sama... Největším zabijákem sexu je "hlavologie", takže ty stresy na tom budou mít lví podíl. Každodenní výplachy vodou také nebudou tím pravým ořechovým.

Datum: 21.05.15 13:40

Netuším proč si děláte výplachy ... jako proti otěhotnění?Vyplachy bych opravdu vyškrla z denního rituálu. Zřejmě nejste uvolněná , máte nějaký blok ...proto vzrušení není intenzivní... Lubrikant je neškodný ...

Nevím co má společného maturita a vztahy v rodině se sexem ... prostě se od toho odprostěte, pokud chcete mít plnohodnotný sex .

Datum: 21.05.15 14:50

vysadte antikoncepci, a uvidite, ze to bylo tim... ... jnak tipuju ze vyplach si dela proto, ze je plna spermatu, coz jiste neni nic prijemneho, kdyz to samovolne vyteka ven...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.