Je možný návrat zraku?

Od: Datum: 19.05.15 17:58 odpovědí: 1 změna: 19.05.15 18:25
avatar

Zdravím Moje máma měla zástavu srdce podle lek. zprávy 4min 58 sekund než se chytla poté intubace převoz na ARO . Na ARU 14 dní z toho sedm dní umělý spánek zbytek probouzení , poté JIP 3 dny Interna 7 dní teď přeložena na rehabilitační oddělení , kde zjistila že nevidí po vyšetření na CT zjištěno zasažení zrakového centra pří resuscitaci . Při zjištění informací od lékaře jsem se dozvěděl že je možné že se to spraví že pár lidem se po tomto stavu zrak vrátil a že zázraky se dějí moje otázka zní jesli jste se setkali ve vašem okolí že se stav aspoň zlepšil neli navrátil k normálu. Na internetu jsem hledal jsou tam spíše odborné články ,raději bych slyšel zkušenosti ze života Děkuji Luďek.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.15 18:25
avatar

Dobrý den. V tomto případě pravděpodobně nelze zevšeobecňovat. Řekl-li vám lékař, že se zázraky dějí, tak tomu věřte a ať tomu věří i maminka. Toto je velice důležité při léčbě. Znáte to - víra tvá tě uzdraví. Ono to má něco do sebe. Léčbě neprospívá negativismus a černé myšlenky.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.