Duchod i ze Slovenské republiky

Od: Datum: 19.05.15 06:22 odpovědí: 1 změna: 19.05.15 08:46

Dobrý den. Od června budu na uřadu práce brát zbytek podpory v délce 6 měsícu. V dubnu mi bylo 60let.Vyřizuji si předčasný duchod. Na OSSZ mají již udaje o odpracovaných rocich i výdělky. Jenomže paní z výpisu zjistila že jsem pracoval n a Slovensku a řekla mi že budu pobírat i Slovenský duchod řekl jsem ji že jsem na Slovensku nepracoval. Pracoval jsem ve firmě která byla změněna na firmu se Slovenským názvem.Doklady mám i zápočtový list i ukončení pracovního poměru.Poslal jsem email na Sociální pojištovnu na Slovensku a přišla mi odpověd že se nenachází žádné doklady prokazatelné výkonu Vašeho zaměstnání na uzemí Slovenské republiky od roku 1992 do roku1993. Jak má dále postupovat ve vyřizování? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.15 08:46

Kontaktujte dotyčnú firmu,či nemajú vašú evidenciu a pokiaľ nie tak sa informujte,kde v štátnom archíve by sa mohli prípadne dokumenty nachádzať.Možno tie dokumenty budú aj u vás v Čechách ak pracovný pomer trval v spoločnom štáte.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.