Problém s kamarádkami

Od: Datum: 17.05.15 00:33 odpovědí: 3 změna: 17.05.15 04:09

Dobrý den,

mám problém s kamarádkami. Vycházíme spolu dobře, ale v poslední době je to hrůza. Nedávno jsme se spolu bavili úplně normálně, ale teď když si třeba ve škole povídáme a já chci něco říci, tak mě hlavně ta jedna často přeruší a řekne mi, ať držím hubu. Když jsou spolu, tak mě uráží a není mi to příjemné. Také jsem zjistila, že o mně mluvili a řešili mě. Nevím, co se stalo. Byla s nimi sranda, bavili jsme se spolu a vím, že máme hodně společného.

S podobnými lidmi se setkávám pořád. Problémy mám jen s holkami. Už na prvním stupni se mi posmívala spolužačka. Jiná si zase hrála na nejlepší kamarádku, ale byla úplně falešná a pomlouvala mě. Teď na střední o mně jiná řekla, že jsem lhářka. Nikomu jsem nikdy nic neudělala. Ke všem lidem se chovám slušně a pomáhám jim, když něco potřebují.

Co mám dělat, aby si mě trochu vážili? Kdybych si s nimi promluvila, tak to nepomůže. Možná to bude ještě horší, protože neberou nic vážně.. děkuji za každou radu. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mp
Datum: 17.05.15 00:53

Je fakt že za mlada je těžko se prosadit. Ale určitý recept bych měl. Nesoustředit se na výkon mých soupeřů ( t.j. spolužáků,) ale na výkon svůj. Je fakt, že kde kdo sleduje, jak si stojí ostatní, ale zapomíná, kde stojí on sám. Sportovci to klišé opakují stále, ale je na něm dost pravdy. (Asi je to učil nějaký dost dobrý imagemaker).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.05.15 01:02

Podle všech přísudků v mn. čísle to vypadá,

že nepíšeš o kamarádkách, ale o kamarádech...

U kluků by mi takové chování přišlo neobvyklé.

Jde-li o holky, najdi si jiné – takové, na které se můžeš spolehnout.

Ohodnoceno: 1x

Od: rybana
Datum: 17.05.15 04:09

Milá foxy, bohužel lidé jsou různí a je mezi nimi mnoho špatných, holky jsou nezralé, různě zamindrákované

a svoje mindráky zakrývají hrubostí, pomluvami. Pokus se mezi kamarádkami najít jednu, dvě...se kterými si porozumíš,

které ti nebudou říkat ,, drž hubu,, - ostatní bych si držela od těla a nenechala si zkazit náladu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.