Kdy má/nemá žena zájem

Od: Datum: 16.05.15 14:22 odpovědí: 8 změna: 17.05.15 00:04

Zdravím milý rádci,

Na úvod tuto otázku pokladám spíš jen ze zajímavosti, jak se na to dívají i jiní lidé, jestli zažili třeba něco podobného.

Poznal jsem užásnou slečnu, známe se už nějaký ten rok, ale až teď v únoru jsme zjistli, jak moc si rozumíme. Máme mezi sebou jen maličko rozdílu a na svět se díváme dá se říct naprosto stejně. Naše psaní většinou vypadá tak, že si napíšem několik odstavců a ten druhý si pak musí hledat celkem dlouhé volné chvíle na odepsání :-D Takto už to probíhá skoro 4 měsíce, mezitím jsme se samozřejmě několikrát viděli a i na živo to probíhá velmi podobně, neustále si o něčem povídáme. Včera jsme měli naše první "oficiální rande", které jsme si řek bych oba hodně užili.

Můj problém spočívá v tom, že se v ní absolutně nevyznám, co se týče mě. Nikdy se mi to ještě nestalo, když si píšem, sem tam se ta náklonost nebo nějaký věší flirt projeví, ale v psané formě jsem takovým věcem nikdy moc váhu nedával. Já se vždy spoléhal na oči, víceméně u každé holky jsem podle toho vyčetl, jestli to vážně jiskří nebo ne, ale tady jsem težče narazil a přemýšlím čím to je, jestli tím, že v těch očích hledám něco co tam není, nebo to nechce tolik dávat najevo, možná mám ještě další konkurenty, težko říct Samozřejmě nemám v plánu nikam spěchat a vím, že nejjednodušší je se zeptat jí, jak na tom zhruba jsem a také, že to mám v plánu, ale uvídíme se nejdřív až za 14 dní.

Tak se ptám, stalo se vám také, že jste byli někdy takto zmatení a jak to dopadlo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.15 15:00

Tak možná je jen poněkud emocionálně plochá. Takovej robotek, malej. Dneska čím dál běžnější jev.;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.15 16:18

Souhlasím, že v dnešní době také potkavám víc a víc "robotků", ale to není zrovna její případ

Od: jmlc®
Datum: 16.05.15 15:00

Připadá mi to na zamilovanost jiného stupně, než bylo u předchozích vztahů - obáváte se chybného kroku, stojíte o ni a nechcete to pokazit..

Radit, co dál, by bylo těžké. Některá žena by možná chtěla více aktivity, některé by takový pomalý postup vyhovoval a chtěla by postupně poznávat vás...

K dotazu - asi ano - asi jsem takový vztah měl s mojí manželkou, než jsem si ji po 6ti letech "chození" vzal.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.15 16:17

Máte pravdu, chybného kroku se obávám a někdy asi až příliš Každopádně díky za reakci, pro radu jsem si jsem vyloženě nešel, jen mi to tak vrtá hlavou, když mám dlouhý chvíle

Datum: 16.05.15 16:01

Prostě holky si rády povídaj...udělala si s tebe kamarádku a někdy ji lichotí,že jsi kluk(to je ten občasný flirt)Kluci více naslouchají,protože "třeba s toho potom bude víc"

Pokud nepřeskočí jiskra-sexuální napětí,chtíč na její straně...tak skončíte jako kamarádi.Ono to i tak vypadá,že si raději povídá a udržuje kamarádský vztah.

Měla(mám)takového kamaráda,strávili jsme spolu spoustu času,věděli jsme o sobě vše,řešili vše,ale já nemohla.Nikdy tam nebyla jiskra,"živočišná"přitažlivost.Bylo by to jako s bratremKamarádství trvá,ale už není tak intenzivní.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.05.15 16:13

Chápu, vím jak to myslíte, taková "klučíčí kamarádka" jsem pro spoustu holek ze střední, kde jich hbyla celkem převaha.

Ovšem tato dotyčná slečná se mi i sama přiznala, že jí to ke mě táhne, jen jsme to už dál nerozebírali a já tomu nechal volný průběh, kam až se to vyvine

Datum: 16.05.15 17:24

Moje osobni zkusenosti s chlapama byly takove, ze pokud nepreskocila tzv.jiskra, alias chemie, tak u me z toho nikdy nic nebylo.Pokud mi chlap "nevonel", tak to nikdy nikam nedoslo a tak mi to prijde u vas a te slecny.. Kamaradstvi ano, ale tot asi vse..Neni to o krase, ale opravdu o te chemii..Muzete si rozumet jak chcete, ale pokud tzv.chemie chybi, tak daleko nedojdete a snad jen pokud vam staci pratelstvi... Taky jsem kdysi mela takoveho kamarada, ale "nevonel" mi jako chlap a o vic jsem nestala, ale jako kamarad byl bajecnej..

Ohodnoceno: 1x

Od: mp
Datum: 17.05.15 00:04

Samozřejmě o nějakém vztahu mezi mužem a ženou se dá hovořít až po tom, kdy se sexuálně zblíží, do té doby je to irelevantní. Pak se teprve pozná jestli je to vůbec možné. Pak se teprve začnou řešit ty drobné nuance (jako kdo bude vládnout a tak, jak si rozumí a pod.) Do té doby bych to vůbec neřešil. To jsou jen námluvy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.