Jak písemně odmítnout pracovní nabídku?

Od: Datum: 16.05.15 14:15 odpovědí: 6 změna: 18.05.15 07:18

Jak písemně slušně odmítnout pracovní nabídku? Jde o to,že na pohovoru jsem řekl,že o místo mám zájem,ale doma jsem to ještě promyslel a chtěl bych jim dát vědět,že místo nepříjmu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.15 14:18

Proc pisemne, zavolejte tam v pondeli a misto slusne odmitnete. Jim je po vas prd, vyberou jineho uchazece a ten bude mit diky vam radost :) Naopak si reknou, ten nevi, co chce, takoveho tu nechcem, nakonec po zauceni hned odejde, a co pak...

Ohodnoceno: 1x

Od: xxs
Datum: 16.05.15 19:29

Vůbec bych jim písemně neodpovídal.Když nepřijdete mají za dveřma 100 jiných zájemců.Firmy takto ořou s lidma a neví,co by už chtěli.

Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 17.05.15 00:34

Kdyby to tak to fungovalo, tak bych byl jako potencionální zaměstnavatel rád. Tam ale stojí proti sobě dva rovnocení soupeři - ten který něco nabízí - a ten, který něco potřebuje. Pracovník a jeho zaměstnavatel. Jeden dělá to co umí a druhý to dokáže ještě rozvinout a vydělat ješte víc a dokázat ve spolupráci rozvinout ty schopnosti a společně dosáhnout ještě větších výsledků. Pak na tom vydělají oba. Zakomplexovanost a závist tyto vztahy ruší.

Datum: 17.05.15 21:19

no vy jste mi darecek, takoveho zamestnance srdcare by chteli fakt vsichni...

Datum: 16.05.15 20:53

Já bych napsala, že jsem si vše znovu v klidu promyslela

a rozhodla se dát přednost jiné nabídce.

Xxx, proč myslíte, že zaměstnavatelé takto jednají?

Podle mne je jedním z důvodů právě to, co radíte ...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.05.15 07:18

nezabouchněte si dveře. Jděte do oné firmy, omluvte se že místo nepřijímáte a řekěte, že jste dostal lepší nabídku. Firma třeba tu svoji nabídku vylepší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.