První rande- co mám říkát

Od: Datum: 12.05.15 17:29 odpovědí: 6 změna: 18.05.15 08:56

holka mně pozvala ven. myslim si že se jedná o rande napište do komentářů. a chci se ješte zeptat co jí mám říkat a čím bavit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mp*
Datum: 12.05.15 18:16

Co říkat, přesně nevím. Ale určitě nikoho nepomlouvejte, neodsuzujte a nevytahujte se. Možná by bylo dobré si zjistit něco o místě, kam jdete, říci nějakou zajímavost. Rozhodně na začátku vystřihněte vaší partnerce nějaký kompliment. Je to klišé, ale zabírá to. Pokud možno něco méně prvoplánového. Ale i takovéto - jé tobě to sluší - také potěší. Rozhodně na prvním rande neřešte vaše rodinné trable a další starosti. To platí obecně, to se můžete pak svěřovat nějakému opravdu dobrému kamarádovi. Tak ať Vám to vyjde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.15 18:19
avatar

To jsme dopadli, holka zve kluka na rande. Určitě ji dostane když příjdeš v ruce 1 kytku, třeba utrženou na zahradě a uvidíš, že pak už řeč půjde sama. Nehraj si na šaška a nakonec ji pozvi na příště třeba do kina.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.15 18:27

Já bych na první schůzku kytku netahal..

Třeba to holka jako rande nebere a ta kytka by jí mohla zarazit.. Povídej si o ní, o jejich zálibách (ideálně vašich společných), pokud je nevíš tak se jí zeptej co ráda dělá.. Kam by se ráda podívala, plány na prázdniny.. Vymyslet se toho dá hodně ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.15 19:04
avatar

Kolik je vám oběma let? Předpokládám, že ne mnoho. Takže - nesnaž se být zábavný za každou cenu. Chovej se přirozeně a projevuj zájem především o to, co Tě zajímá o té slečně. Když budeš mluvit jen o sobě, nic se nedozvíš o ní. Témat k rozhovoru je hodně – jak trávíte volný čas, co vás baví nebo nebaví, jaký máte názor na určité věci, jaké filmy sledujete, jakou muziku posloucháte atd..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.15 07:23
avatar

Já jsem měl tu kliku, že jsem znal hvězdnou oblohu. Tak jsem holkám vykládal o hvězdách.

Zkus to taky. Vykládej jí o něčem, co znáš. Ale hlavně jí nevykládej o tom, kolik do sebe nalámeš piv, kolik vypiješ rumu a jak jste se porvali na fotbale. Naše mladá s jedním takových chodila. Vydržela s ním asi tak tři dny.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.05.15 08:56

Ahoj,

zeptej se např. na to, jaké má zájmy, koníčky. Určitě nic nezkazíš otázkou jaká se jí líbí hudba, co poslouchá nebo jaký se jí líbil film. Samozřejmě řekni i ty co se ti líbí. Dále se můžeš zeptat jestli už ví kam pojede na dovču, co plánuje na prázdniny... Ono se to nějak vyvrbí. Určitě najdete nějaké společné téma.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.