Kam všude hlásit změnu bydliště?

Od: Datum: 08.06.15 11:24 odpovědí: 7 změna: 08.06.15 15:45

Vypadá to, že se tento měsíc rozvedu a přestěhuji. Kam to mám všude hlásit? Napadá mě jen práce a banka.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.15 11:32

Já ještě dodám lékaře, zdrav.pojišťovnu a telef.operátora(pokud nemáte dobíjecí kartu).

Ohodnoceno: 0x

Od: jerry35
Datum: 08.06.15 11:39

Lékař stačí až při návštěvě ne? A operátor mi nic nezasílá, jen přes net.

Datum: 08.06.15 12:19

Ten lékař stačí až při návštěvě.A ten telef.operátor to asi má ve smluvních podmínkách,že se musí nahlásit změna bydliště.

Od: jmlc®
Datum: 08.06.15 11:41

Máte nějaké dokumenty, které si ukládáte? Zkontrolujte si, co vám za celý rok chodilo na adresu:

Stavební spoření, hypotéku, povinné ručení, fakturace služeb (TV, internet, mobil, ...) Pokud máte vůz, tak změnit adresu v TP.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 08.06.15 11:42

Málo. Všude, kde jste trvalý pobyt oznamoval, matrika, OP, ŘP + registr, (máte pozemky katastr, ale pozor, některé údaje si úřady vyměňují, to třeba na cuzk.cz zjistíte), ZP, OSSZ, FÚ, doktoři, pošta, energie, pojišťovna, operátor atd. Na poště si nechte poštu přeposílat na nové bydliště. Otázka, zda je to v obci, či mimo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.06.15 15:45

Přesně tak. Já jsem změnu trvalého bydliště řešil v přibližně 30 institucích.

Od: jaroslaw
Datum: 08.06.15 12:22

dobrý den, tady máte odkaz

http://www.szrcr.cz/akce

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.