Cena v kadeřnictví

Od: Datum: 12.05.15 15:48 odpovědí: 5 změna: 12.05.15 18:08
Dobrý den, kolik stojí když se chci s kadeřnicí poradit ( vhodný šampon pro moje vlasy atd ...)? Předem děkuji za rady.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 12.05.15 15:56
avatar

To sou otázky. se nějaký u vás zeptej nebo nemáš telefon?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.15 16:17
avatar

Já si myslím, že se s vámi nikdo příliš bavit nebude. Kadeřnice mají své dodavatele a budou (snad) ochotny vám prodat to, co v holičství mají. Čím dražší kadeřnictví, tím kvalitnější prostředky na vlasy mají. Co je v obchodech, kadeřnice ani moc neví. ;) Když vás umyje, pro následnou péči, použije několik prostředků, takže o šamponu se příliš nedozvíte, jestli samotný je to, co hledáte. ;) V každém větším městě je obchod pro kadeřnictví, ale tam asi také poradnu nemají. V drogerii vám, snad, poradí nejlépe. Nebo tady, protože každá používáme něco jiného. Jaké máte vlasy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 12.05.15 16:19
avatar

Stavte se v lékárně - tam poradit umí podle typu pokožky a mají kvalitní zboží.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.15 17:15

Zajdi se nechat ostříhat a při práci svůj problém s ní můžeš důkladně probrat. Pokud nenatrefíš na nějakou náfuku, ráda se o své zkušenosti podělí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.15 18:08
avatar

Nejdříve se zeptejte, kolik se platí za konzultaci. Možná nic. Ale i tak bych po konzultaci kadeřnici nechala na stolečku 20 Kč.

Ale osobně bych se takto nikam nechodila ptát. Kadeřnice vám v každém případě začne doporučovat šampony od svého dodavatele. A nespoléhejte, že se někde dozvíte název zázračného přípravku, který nějak zásadně ovlivní kvalitu vlasů.

Mastné vlasy potřebují jakousi péči - v drogerii si najdete přípravek podle ceny. Suché vlasy - obdobně. Lupy - obdobně. Žádný šampon vlasy nenarovná, nezvlní ani po ničem nezhoustnou. To vše máte z velké části vrozené, v menší míře něco ovlivníte vhodnou stravou. Pěkný vzhled vlasů docílíte i vlasovými maskami. Zde opět doporučuji drogerii nebo domácí přípravu. Kadeřnice se většinou soustředí na výsledek své práce - na barvu a tvar účesu. Všelijaké kosmetické problémy se zpravidla řeší doma. A rady jak na to můžete zadarmo získat zde nebo na nějakých specializovanějších dívčích fórech.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.