Nedoručená, zaplacená zásilka

Od: Datum: 10.05.15 21:12 odpovědí: 7 změna: 11.05.15 20:14

Zdravím. Objednal a zaplatil jsem si v zásilkovém obchodě obyčejný mobil. Zboží nepřišlo, peníze nechtějí vrátit, na maily neodpovídají do telefonu mlčí. Pomůže mi ČOI nebo, jiný úřad? Hodnota zboží je nízká (cca.1000,-kč) právníka s tím vyrušovat nebudu. Jde mi o princip. Prosím poraďte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.15 21:33
Odkud jste objednaval? Na poste jste se ptal? Pripadne PCR, prinejmensim majetkovy prestupek, ve vice pripadech trestny cin mozna podvod, ale to jsme moc dopredu. Kdy jste objednaval, jak a kdy jste platil?
Ohodnoceno: 0x

Od: tomas*
Datum: 10.05.15 21:52

Jedná se o HPmobil z Krnova. Objednal jsem si to standartně přes jejich stránky, zaplatil převodem, asi před měsícem. Je to ještě krátká doba. Na poště nic nemaji, navíc bydlím v malé vesnici, pošťačka zná všechny.

Datum: 10.05.15 22:06

Nic vám neposlali...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.05.15 22:28
Postacka zna vsechny, ale baliky uz postacky nedorucuji, dokonce ani okresni rozvazeci, nejak to predelali, alespon u nas. Zajdete na postu a zeptejte se jestli jste tam neco nemel. Jinak jak rikam, stahnout veskerou komunikaci s obchodem, platby, vypis z uctu a jit na pcr.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.05.15 11:27

podívejte zde, informace, zkušenosti jiných

http://www.firmy.cz/detail/13…ov-pod-bezrucovym-vrchem.html

http://www.hpmobil.cz/?p=p_1&sName=kontakty

http://aukro.cz/show_user.php…ll&feedback_type=fb_recvd_neg

obrázek o HP-mobil si uděláte sám...takže volat, posílat sms, nebo vyhrožovat?...

Datum: 11.05.15 20:07

Dobrý večer. V jediných dvou špatných zkušenostech s e-shopy (vracela jsem zboží ve 14ti denní lhůtě a nějak mi nechtěli vrátit peníze) mi pomohlo, že jsem dotyčným napsala zhruba toto:

"Dobrý den, možná Vám to bude připadat divné, ale pro mne je ona pětistovka poměrně podstatná a rozhodla jsem se, že ji chci zpátky. Pokud platba nabude na mém účtu do tehdy a tehdy, obrátím se na ČOI a také požádám oblastní finanční úřad a živnostenský úřad , pod které spadáte, aby u vás provedl kontrolu. Nedělá mi to potěšení, ale zatím mi nedáváte jinou možnost."

V obou případech byly peníze do dvou dnů na účtě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.05.15 20:14

Určitě pohrozit ČOI apod. Určitě nebude stát o problémy a 1000 Kč ho nezruinuje.

Paradoxem je, že jsem si na stejných stránkách kdysi objednával externí nabíječku pro iPod a všechno v pohodě. Zřejmě se pohoršili.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.