Konečně přiznání z CIA?

Od: Datum: 08.05.15 09:54 odpovědí: 4 změna: 08.05.15 12:57

Cia v arabském jaru selhala: Neexistující irácké zbraně hromadného ničení i exploze extremismu po arabském jaru se tak řadí k dlouhé sérii vážných selhání CIA v uplynulých desetiletích, kdy například nepředpověděla pád berlínské zdi, konec studené války a ani pozdější rozpad SSSR.
K čemu tedy je? Jak chrání ty své zájmy a demokracii po celém světě? Potřebují teď nějaký úspěch, že by Ukrajina?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.15 10:11
Rekl bych (ale mozna se pletu?), ze CIA je bezpecnostni slozka USA, nikoli celeho Sveta ci jinych statu, byt s nimi uzce spolupracuje. CIA je v podstate BIS ale narozdil od nas na uplne jine urovni. Neni to vedma aby predpovidala, navic ma urcite i jine starosti. Samozrejme stejne jako u nas jde ve spouste veci i o politiku. Za rozmach arabske kultury si muzeme sami, podivejte se do ustavy, pak si vzpomente koho a proc jste volil a proc jste nekandidoval sam a nezmenil to. Je lehke hazet vinu na druhe, ale dulezite je vzdy zacit sam u sebe... co ja jsem pro to udelal?
doplněno 08.05.15 10:31: Samozrejme jsem nemyslel do Ustavy ale do Listiny zakladnich prav a svobod jakoz to soucasti ustavniho poradku CR.Uz jsem z toho uceni zblblej.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 08.05.15 10:16
avatar

Dobrý den, patrně máte nějaké nové a tajné informace. Pokud jste to někde četl, tak Vám zde jiní vysvětlí, že pravda je jen jedna (ta jejich) a vše je nějak jinak. Dále se zde dočkáte exkurze do minulosti a řady souhlasných názorů či naopak nabádání k tomu, nebýt ovčanem a nepodléhat mediální masáži. Já předpokládám, že zde dostanete spíše tu podporu Vašeho názoru.

Zdravím!

P.S. Dobrý dotaz do Volné diskuze.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.05.15 10:33

To co se CIA povedlo či ne nebudu hodnotit. Vlastně ani nemohu, protože o tom skoro nic nevím. Stejně jako ty.

(Informace z tisku či vyjádření samotné organizace neberu jako relevantní zdroj)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.05.15 12:57
avatar

Všechny tyhle průsery nejsou selháním CIA, ale jejím "úspěchem". Bylo by naivní si myslet, že vypuštění hord arabských hrdlořezů na evropské ovce nebyl úmysl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.