Co mám delat,když jsem zamilovanej

Od: Datum: 05.05.15 19:07 odpovědí: 13 změna: 06.05.15 10:08

Dobrý den,

mám takový problém,zamiloval jsem se do starší ženské a lítam v tom. Jenže mi pripada i pratele mi to rikaji ,že me jen vyuziva. Davam ji peníze ,beru ji na vylety atp. Udelal bych pro ni cokoliv i umrel. Myslíte že žena dokaže vycítit blbce,kterého by jen vyuzivala? Jsem z toho na prasky,ze bych se s ní mel rozejít.Nedokazu to. Je to nejlepší ženska na světe. A proc jsou ženy takové?(I když nejen ženy) Zamotaj hlavu a ja jsem z toho v prdeli.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.15 19:16

Kolik je Vám a kolik jí? Máte Vy nebo ona děti? Proč si myslíte, že je nejlepší? Mluvil jste s ní o tom? Co Vám řekla? Když si to myslí přátelé, tak jaké mají důvody, že si to myslí? Těžko Vám tu můžeme radit, jestli s ní zůstat nebo se rozejít, když o vašem společném vztahu, ani o vás dvou vůbec nic nevíme. Jinak na další otázku jste si odpověděl sám, nejen ženy ale i muži jsou tací a stejně tak i oboje pohlaví dokáže nějakým neznámým způsobem vycítit blbce :)

doplněno 05.05.15 20:05:

obávám se, že "nějak vyplynulo" není moc dobrý argument zamilovanosti ... začal jste pak ale dobře, je Vám s ní dobře, co dál? co máte společného? Jak správně píše lidus, je třeba se o výdaje dělit, ne aby jeden šetřil a druhý vše platil a přitom sám neměl nic

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaydes
Datum: 05.05.15 19:24

Je mezi nami 8 let. Ja deti nemam,ona ma jedno. Proc je nejlepší protože,to nejaky vyplnulo ,když jsem s ní je mi líp,jsem nervozní když se mi neozve,mam o ni strach,atd.

Datum: 05.05.15 20:02
avatar

To, že jste se zamiloval je jedna věc, to že ze sebe děláte oslíčku otřes se je věc druhá. Výlety jistě ale každý zaplatí část, vy třeba víc. Klidně můžete děcku koupit malý! dárek k narozeninám, malý to znamená max. 500,- a i to se mi zdá dost. Jak může být někdo kdo vás využívá ta nejlepší ženská na světě? Sundejte ty růžové brýle dokud je ještě čas.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jaydes
Datum: 05.05.15 20:06

asi máte pravdu ,jen nevím zda bez ni dokazu zit

Datum: 05.05.15 20:11
avatar

Píšete, že Vám připadá, že Vás žena, kterou milujete, jen využívá. Jak? Pokud jí dáváte peníze, děláte to ze své vlastní vůle. Nikomu nemusíte dělat sponzora přece. Je to Vaše volba...Čím Vám Vaši lásku oplácí ona? Jste si jistý tím, že Vás nemiluje tak, jako Vy ji?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.15 20:12

Ahoj. Jayde, já si takhle natáhnu nosem a cítím. Cítím, že ty blbce děláš ty z nás. A zase, tím svým věkem jsi měl zase začít. Mě tyhle dotazy, připadají tak nějak navzájem nakažlivý. Je to jen můj dojem?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 05.05.15 20:37

Pokud ti nevadí, že je starší, tak to neřeš! Asi si ji platíš za sex. Pokud ne, jsi ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.05.15 20:37

jak říká jethro ... nejdražší sex je ten zadarmo *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.15 20:41
avatar

já říkám člověk může bejt zamilovanej v tom problém nevidim ale nesmí bejt blbej *stop*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.05.15 06:23
avatar

Asi jste těch ženskejch za život moc nepoznal, když v tomto vztahu vidíte takové štěstí.

Myslím, že jste pro ni jen hloupý kluk a sponzor. Za co ji dáváte ty peníze? Bydlíte u ní, pere Vám, vaří Vám? Přidáváte jí na nájem, že u ní žijete?

Pokud žijete ve svém, sám se stravujete a sám se staráte o svou vlastní domácnost, na co jí dávat peníze? Že by za sex?

A ty výlety: pokud Vy máte auto, je určitá spotřeba. Proto to ona vyrovná tím, že zaplatí třeba někde oběd. Nebo vstupenky někam. Nebude sedět, civět a čekat, až všechno zatáhnete Vy. To by mě teda byla hanba!

Pořádně se zamyslete: na jednu stranu ona Vás dojí a využívá, na druhou stranu vy bez ní nemůžete být. Pouvažujte o tom, jak by to asi bylo, kdybyste se vzali. Vy byste dostal na týden 4,60 Kč, zbytek byste musel vyklopit jí.

Najděte si nějakou holčinu sobě věkem rovnou, veselou, kamarádskou, která nevyžaduje dary a peníze. Která je šťastná třeba na procházce s pampeliškovým věncem na hlavě. Tuhle paní nechte nějakému solventnímu staršímu muži, bude to lepší pro Vás i pro ni. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.15 07:18
avatar

Já jsem vůbec nepochopila, proč to řešíte. Je vám s ní dobře? Je! Doplácíte na její parády? Ne! Jste rád, že na výletě nečučíte sám? Ne! Říká si o peníze nebo norkové kožichy a diamanty? Ne? Chce ať si ji, s houlou prdelí vezměte? Ne! Vy ji koupíte kafe, ona vás pozve na oběd nebo na buchtu? Máte pocit, že ona chce, abyste ji vydržoval? Ne? Co teda řešíte?! Proč se neradujete z pěkných zážitků a přítomnosti ženy, která je vám velmi milá. Z parádního sexu s ní. Každý večer poděkujte osudu, životu, že vám tohle dopřál. Nic neřešte, nic neměňte, užívejte si. A ani kamarádům, ani poradnám a diskuzím nic moc nevykládejte! Na toto budete vzpomínat ještě v domově důchodců, s krásným napětím ve slabinách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 06.05.15 10:01

Jo, máš zamotanou hlavu a jsi v prdeli. Ale ona asi tak zamilovaná není. Vidí jen hlupáčka a možný zdroj peněz na přilepšenou. Proč ji vůbec dáváš prachy? Copak nemá své? Přece musí živit sebe i dítě. Kdo ji dával předtím prachy, než poznala Tebe? Přestan ji dělat sponzora a sám uvidíš co bude ! Dítěti občas kup zmrzku, nějakou sladkost a dost ! Na narozky jim něco kup víc, ale nepřeháněj to ! Možná, že včas otevřeš oči a zjistíš, že není zas tak úžasná. Když jí prachy cpeš, byla by blbá, kdyby si je nevzala a Ty jsi blbec, který je dává.

Já bych takovou ženskou nechtěl, která by se nestyděla si brát prachy, jen tak. Mám přítelkyni. Jsem také zamilovaný a vím, že ona do mne. Ale na společné akce se poctivě dělíme. Ještě studujeme, ale protože se snažíme o prázdninách, ale i třeba o víkendech makat, tak si na své potřeby vyděláme. Každý dáme z vydělaných peněz stejnou částku a z toho si financujeme vše, co podnikáme. A to bydlíme ještě každý doma u rodičů. Než jsme se na společném financování akcí dohodli, tak jsem se snažil také platit vše. Ale cítila se strašně blbě, provinile a odmítala, abych to platil sám. To by raději nikam nešla.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: junek
Datum: 06.05.15 10:08

Zkus na chvilku sundat růžové brýle a podívej se pak...Vše musí být oboustranné..Možná přes svou lásku nevidíš něco, za co si později budeš nadávat...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.