Holka z metra

Od: Datum: 02.05.15 19:09 odpovědí: 4 změna: 03.05.15 06:45

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a poradit

Jezdím metrem a nepravidelně ( někdy 4 x týdně někdy 2 x týdně) tam vídávám jednu pěknou slečnu.

Je ji 17 mně 19 už delší dobu rozmýšlím, že se s ní dám do řeči, jenže minule jsme byli asi 2 m od sebe a ona vypadala, že mě ani nepostřehla, přitom o mě vědět musela. Já jsem se na ní občas díval, ale ona se dívala jenom bud z okna a nebo měla hlavu skloněnou dolů:( kdyby se na mě podívala a třeba se usmála asi bych jí něco řekl, ale takhle? Nevím co dělat, jestli to zkusit znovu a čekat, že mi třeba ukáže, že můžu nebo jestli je stydlivá. Vystupujeme na stejné zastávce a chodí na uměleckou školu a dokonce jsem její profil našel na fb, protože tá škola je docela malá a navíc mám kamaráda, který tam také chodí, takže jsem našel její fb přes přátele přátel apod. :) Je nezadaná. Myslíte, že pokud metro selže, že bych si ji měl přidat a napsat ji na fb? nebo co dělat? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.15 19:19

Je ti 19 nebo 14?
Pokud o ni máš zájem, tak ji buď oslov, nebo ji napiš na FB. Hlavně v životě dělej to, co cheš a nenech si radit. Pokud se příště budeš rozmýšlet jestli to zkusit nebo ne, nakonec toho můžeš litovat že jsi to nezkusil.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 02.05.15 19:21

Řekl bych, že máte možností docela dost... FB, osobní setkání, vzkaz po kamarádovi...

Můžete si prostě dodat odvahy a přijít k ní se slovy: Slečno, občas vás tu vídám a myslím, že dnes vám to neobyčejně sluší. Nezlobte se, že to tak přímo řeknu, ale mohl bych vás pozvat na čaj?

Od: petr02
Datum: 02.05.15 23:35

No asi v metru životního partnera nehledá, proto si tě nevšímá. Zkusit to můžeš, buď bude trapas nebo úspěch, obojí se dá přežít.

Datum: 03.05.15 06:45

Nejsem příznivcem žádných FB. Bez nich za chvíli nebudeme nic. Za nás nic takového nebylo, tudíž jsme nemohli spoléhat, že to za nás nějaký FB vyřeší. A seznámili jsme se všichni, nebo teda aspoň ti, co chtěli.

Proč dívku v metru neoslovíš? Jezdíte spolu už déle, znáte se od vidění. Zeptat se, jaký obor na té UŠ dělá, zda kreslí, zpívá, hraje na nástroj, tančí...Když se s ní začneš bavit o tom, co ji zajímá, jistě se rozhovoří.

Nebo ji zkusit doprovodit k té škole, pokud máš čas a nejedeš také za povinnostmi. Určitě se téma k hovoru najde.

Jen mě pobavilo, že dívka se za jízdy kouká v metru z okna. Co, chudák, v té tmě může vidět? :-DSpíš si myslím, že o Tobě ví, ostýchá se, tak se dívá úmyslně jinam.

Oslov ji, je máj, lásky čas...Za slušné oslovení ještě nikdo pár facek nedostal. Jaga.

A když se Ti líbí, proč ji raději nanazveš DÍVKA? Zní to líp. Holky stávají u E55.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.