Kolik se platí SMS do a z Turecka?

Od: Datum: 01.05.15 20:34 odpovědí: 7 změna: 02.05.15 11:32

Prosím víte někdo,kolik se platí SMS z Turecka na O2? Myslím nejen z Turecka sem,ale i já do Turecka.Nějak se mi to nepodařilo vygooglovat.Poletí tam "mladí" a vnučka mi říkala,že okolo 60 Kč,což se mi nezdá,to snad hovory a ne SMS.Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.15 20:41
Pokud vy budete psát sms z Česka do Turecka na české číslo, bude vás to stát jako klasicky, když píšete do Česka. Pro vás to tedy nebude dražší (i volání bude stát stejně).
Platit navíc penize budou ti, kteří se budou nacházet na turecké půdě zrovna (přesnou cenu bohužel neznám, to si musíte zjistit u O2.)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.05.15 21:08

Tarif
Volání bez hranic
Jednotná cena za minutu volání
Spojovací poplatek 50 Kč

Odchozí hovory 3,90 Kč / min.

Příchozí hovory 3,90 Kč / min.

SMS 3,90 Kč

MMS 9,60 Kč
viz: www.o2.cz/osobni/roaming/
takže hovorné jako takové drahé není, ale spojovací poplatek 50,-kč je masakr... poslal bych je do háje

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.05.15 00:59
Spojovací poplatek i všechny ostatní poplatky platí ale druhá strana. Tazatelku to nebude stát nic navíc.
Taky poté záleží, jaký druh roamingu (dal jste sem jen jeden druh) vnučka má, možná se ani jí netýká spojovací poplatek.
Ohodnoceno: 0x

Od: babusa
Datum: 02.05.15 07:26

Možná jsem se špatně vyjádřila,šlo mi o cenu SMS z Turecka od "mladých" mně sem,protože jsme zvyklí si z dovolených hlásit,že jsme doletěli nebo dojeli,voláme si jen pokud je někde nějaký problém.Takže cenu z Turecka od nich mně a pokud bych já posílala jim,kolik by platili za mně,že já si tady platím normálně vím.Nepochopila jsem,jestli ten spojovací poplatek se platí na hovory nebo právě i na SMS.Koukla jsem se na www.o2.cz/osobní/roaming jak byla rada předcházející.Tak poplatek 50 Kč za spojení jsem pochopila,ale ne to,jestli strhnou tento poplatek i za SMS z Turecka nebo jestli jim tam strhnou poplatek i za moje případné SMS.Tak mám dojem,že jsem se do toho nějak zamotala,ale snad kdo přečte to pochopí.Díky za předešlé odpovědi.

Datum: 02.05.15 11:01

Za sms se spojovací poplatek neplatí, takže odchozí sms z turecka do čr stojí 3,9.

Z čr do turecka dle vašeho tarifu, oni nedoplácí nic.

Od: babusa
Datum: 02.05.15 11:20

Díky všem za informace :)

Datum: 02.05.15 11:32

Létáme do turecka každý druhý rok,nejsou v EU ,takže já platím za sms 9.90,opravdu.Hovor nevím,nevolám,ale jak je tady psáno tak kolem 50 kč.To samé je to z tunisu,nejsou v EU tak je to dražší..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.