Pojišťovna odmítla vyplatit trvalé následky

Od: Datum: 29.04.15 22:56 odpovědí: 3 změna: 30.04.15 15:06

Ahoj,

před rokem se mi stal úraz, který mi zanechal jizvu na pravém stehně o velikosti cca 30x12cm. Opařila jsem se horkým olejem. Když jsem ale poslala pojišťovně papíry s doklady od svého lékaře, poslali mi dopis, kde mi tuto ,,maličkost´´ jako trvalé následky neuznávají a tudíž mi nic nezaplatí. Mám to dál řešit? Jak je to možné? V odškodňovacích tabulkách to pojišťovna má. Jsem žena a odhalené stehno s velkou jizvou pro mne opravdu znamená stres, stud a celkově mi to snižuje sebevědomí, a kdo by v létě chtěl chodit v 3/4 kalhotách.. A o plavkách ani nemluvím... Poradíte mi, jak postupovat? Jinak hned v pondělí bych chtěla pojistku zrušit a nikdy už s Allianz nemít nic společného...

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.15 23:26

Ani se moc nedivím. Uhrát "pouze" jizvu na noze na trvalé následky je velmi obtížné. I za jizvy na obličeji, pokud vůbec trvalý následek uznají, vyplácejí hodně nízká procenta.

Každá pojišťovna to ma stanovené jinak, berou v potaz umístění jizvy (logicky obličej je víc exponované místo než stehno), velikost jizvy... Nevím jakou máte pojistku, nicméně za dobu léčení by to nemusela být nízká částka a uspěla byste asi lépe než s trvalými následky (ty jsou leckdy hodně neprůstřelné).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.04.15 14:49

Tak jim napište, že podáte stížnost u ČNB, pak se s váma začnou jinak bavit.

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 30.04.15 15:06

Trvalé následky tohoto typu se nehradily ani za komunismu - nejedná se o vadu viditelnou "kdykoliv". Pokud byste si ublížila na obličeji, můžete se přít... Jizvy na noze, ruce - prosím, ušetřete si námahu. Nemáte šanci (a to neznám vaše pojistné podmínky).

Prostě si budete muset místo MINI koupit kalhotový kostým.. - některým ženám právě stud chybí a jejich nezdravé sebevědomí jim říká, že jim mini šatečky sluší - řeknu vám rovnou, někdy je mi z nich až špatně...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.