Údaj v životopisu

Od: Datum: 28.04.15 18:31 odpovědí: 7 změna: 29.04.15 19:36

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je vhodné do životopisu uvést i 2 roky vysoké školy. Ten člověk kterému s tím pomáhám, VŠ nedodělal kvůli vážnějšímu úrazu. A již se na školu nevrátil. Nebo je lepší vůbec o VŠ nepsat? Děkuji M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.15 18:34

Osobně bych si to tam napsal!

Ohodnoceno: 3x

Od: mnbl®
Datum: 28.04.15 18:40

Jedná se o neslyšící osobu, což je samo o sobě obdivuhodné, že se člověk s takovým postižením dokáže na VŠ dostat a udržet se tam.

Datum: 28.04.15 19:33

Je to naprosto zbytečné, nemá to žádnou hodnotu ale mohlo by mít v případě, že se na místo hlásí několik neslyšících různě chytrých. Jak to napsat jinak?,snad mi rozumíte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.04.15 16:43

aha díky. A jak to mám tedy napsat?

Datum: 29.04.15 16:51
Napsal bych počet řádně ukončených semestrů, jejich zaměření a rok a důvod ukončení studia.
Ohodnoceno: 3x

Od: sds
Datum: 29.04.15 18:00

Já bych to napsal.Lidí co má střední školu je dost.Ale lidí kteří se dostali i na vysokou a udělali příjimačky už moc není.Vše bych napsal i příčinu úraz.Na osobním pak uvidí,že nějaká větší inteligence snad je.I když se to zdaleka nedá říci o všech Vš,spíše naopak.Vš je o paměti,ne o inteligenci.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.04.15 19:36

Moc všem děkuji, bohužel označení za dobrou odpověď jsem měl jen 3, tak jsem spravedlivě losoval. Ale stejný dík patří samozřejmně všem. Moc děkuji, jdu na to. M.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.