Zapařené nohy - svědění

Od: Datum: 05.05.15 08:14 odpovědí: 2 změna: 05.05.15 09:31

Dobrý den, Včera jsem měl 12 hodin kotníkové boty...Nejprve jsem chodl cca 8 hodin v mokré trávě a pak vysvitlo slunce, a pomalu se mi boty vysušily...vnitřek bot ale byl stále navlhlý..

Nejspíše se mi chodidla zapařila...teď je mám dost citlivý...a jako bych měl na chodidlech tlupu mravenců...Co to je? Začíná se mi dělat plíseň. ..nebo to za pár hodin odezní? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.15 08:34

Pokud máš doma bylinkový čaj, tak si ho uvař a vykoupej si v něm nohy. Do bot si stříkám takové ty spreje, pokaždé, když jdu v práci kolem skříňky, i ty co zrovna nemám na sobě. Nohy sice po 12ti hodiných v uzavřených kožených botách smrdí, ale ne tolik aby se to nedalo přežít. Mám kolegu, který to nepraktikuje a nedá se vydržet v šatně, když zuje boty, nedej bože, když je tam nechá, už jsme mu je jednou dali za okno, aby se to dalo přežít :D

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 05.05.15 09:31

Plisen vypada jinak. Hlavne ji musis nekde chytit, treba na bazene. Ale pokud si k ni nemel sklony a ams dobrou imunitu, nic ti nehrozi. A kdy by joo, tak Canstenem namazat. Jinak co prozivas je normalni stav kdyz nejsi zvykly. Ono to prejde. Kdyz tak si kopytka promaz indulonou. rozhodne na to neumres.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.