Zmatená a zmatená

Od: Datum: 26.04.15 19:58 odpovědí: 6 změna: 27.04.15 22:03

Dobrý den, jsem docela zmatená z toho, co se v mém životě děje..
Vždycky jsem chtěla kluka, který mi oslní, jen co ho uvidím a tím nebudu toužit po žádném jiném. A v podstatě, to tak i vždycky bylo.. Za posledních 5 let, jsem měla jen 2 kluky..a opravdu mi vždy zamotali hlavu, tak že jsem nechtěla nic jiného. Dlouhou dobu jsem byla sama..
Přešla jsem na další školu, kde jsem se okamžitě zakoukala..do dalšího kluka. Takový ten pocit, kdy se vám zastaví srdce a máte pocit, že nic krásnějšího neexistuje. Rozumíme si, máme se strašně rádi, je to teď nejlepší člověk v mém životě. Ovšem .. má slečnu a tím se vše zkomplikovalo, ale i přesto spolu stále blbneme, škádlíme se, on mě pošťuchuje a vyhledáváme tu největší blízkost..nedá se to ovládat. Tajně po něm toužím a udělala bych pro něj cokoliv, ale vím že je to absurdní a tak jsem se po dlouhé době přemluvila a začala se seznamovat s jiným. Píšeme si už přes dva měsíce. Je to strašně hodný kluk. Začali jsme spolu chodit ven a už se vodíme za ručičky, objímáme se.. A asi je nám fajn. Ale .. já to prostě nějak nezvládám. Myslím, že mám věk (je mi 20 let) na to, abych nasbírala nějaké zkušenosti a prostě to zkusila, ale furt mi křičí v hlavě, že funguju napůl. Bráním se tomu, ale zároveň to potřebuju. Je něžnej a je mi s ním i docela hezky, ale pořád to srovnávám s tím pocitem, kdy jsem s tím druhým. Nikdy jsem si nedokázala nic začít s někým, ským bych tomu úplně nevěřila a teď to dělám.. Možná mám pocit, že mi to zachrání, ale možná mě to zničí..
Občas mi tečou slzy a říkám si "sakra proč?!" .. Vždyť mu nic nechybí.. Ale strašně s těmi pocity zápasím. Měla bych tomu dát nejspíš čas.. Třeba bych se opravdu i zamilovala, ale bojím se, že si budu do konce života vyčítat, to .. že jsem nebojovala o něco, co mi skutečně dělalo šťastnou..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jahbb
Datum: 26.04.15 20:20
Rozhodně vůbec nespěchej. Každý člověk nemusí najít tu pravou lásku podle měřítek, která si neustále určujeme. Pak by ses oženila a litovala bys toho, že sis vybrala špatně.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 21:00

Nebo vdala...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 21:07
avatar

https://www.poradte.cz/spolec…6-kdyz-zastavi-se-dech.html#1

Myslím, že víc než v minulém vláknu Ti nikdo neřekne. Proč zakládáš další otázky? Přečti si pravidla této poradny.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: alisa
Datum: 26.04.15 21:26

Za posledních pět let jsi měla jen dva kluky? No to je ale nenormál...normál je čtyři ročně, tři měsíce na průměrný vztah... to dělá dvacet kluků za pět let - a ty jen dva! ty ostudo *tanec* chybí smajlík pro zrcátko *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.04.15 07:33
avatar

Míšo, celý tvůj problém je v tom, že to, co popisuješ, to je nesmírně povrchní. Zastaví se ti dech, vyvede tě z míry co? Co vlastně? Obal? Ani nevíš, co je uvnitř! Tomuhle se říká zamilovanost, růžové brýle. :-D Vycházíš z toho pocitu a ignoruješ náznaky něčeho, co tohle všechno staví kapku jinam a napovídá ti, že to zas až tak ideální není. Není to možné?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.04.15 22:03
avatar

Michaello, Vy ani tak nejste zmatená, jako spíše nezodpovědná.

Tomu chlapci ze školy byste měla přít jeho vztah

a neměla byste navazovat vztah s člověkem, kterého nemilujete.

Obojím (snahou připravit prvního o vztah) i "vztahem" s člověkem,

k němuž téměř nic necítíte, byste pouze ublížila.

Odpovědnost se projevuje i dodržováním pravidel ...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.