Práce v Kauflandu-vedoucí čerstvého zboží?

Od: Datum: 26.04.15 08:15 odpovědí: 6 změna: 26.04.15 12:01
avatar

Zdravím, prosím máte někdo zkušenost s prací v Kauflandu, jako vedoucí čerstvého zboží? Co konkrétně je náplní práce, je to moc velký záhul na nervy? Jak je tato práce ohodnocena atd... Prostě vše, co vás tam potkalo, děkuji.

Prosím ještě jeden dotaz, je třeba k této práci mít zdravotní průkaz? Pokud ano, kdo ho vystavuje? Obvodní lékař a musí být i jiné vyšetření, třeba gynekologie atd? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.15 08:25
Průkaz práce v potravinarstvi vystavuje obvodni lékař, platí na neomezeně dlouhou dobu a musite ho mit všude při práci kde přijdete do styku s potravinami.Ja ho musel mit i na brigádě doplňování zboží. Zbytek se doptejte svých známých určitě někdo v kauflandu pracoval či pracuje, já mám jen nedobre informace.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 10:29
avatar

OBvodní lékař průkaz možná vystaví, nicméně povinnou zdravotní prohlídku provede lékař který má sjednanou smlouvu se společností Kaufland.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 11:54

Tazatelka se ptala na zdravotní průkaz, ne na vstupní prohlídku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 08:25
avatar
Zdravotni prukaz vydava lekar a ano v kaufu je prace velmi psychicky narocna. Jako vedouci budete dostavat za vse zdupane.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: martulin
Datum: 26.04.15 10:12

Známá v Kauflandu v Olomouci pracovala 7let. Něco nechtěla říct, takže úplně košér politika v Kaufu nebude. Ale prý mají 15.000 čistého a to všeci. Tedy i pokladní a ty nemají peněžní zodpovědnost ve smyslu, že když udělají někdy manko, tak se jim nestrhává ze mzdy. Samozřejmě nesmí být to manko denně a velké. Ale za ty peníze prý hodně přesčasů. Maká se, maká se, maká se. Nestíhá se. Když nemáš co dělat (což se nestává), tak jdeš makat na revír někoho jiného. V Kaufu se zboží velice točí. Ovšem čekala jsem větší nespokojenost, protože v supermarketech lidé nebývají moc spokojení. Jiná kamarádka byla v Kaufu na tradiční noční inventuře - prý děs a hrůza a už nikdy! Nejdřív museli na školení, které myslím ani nedostali zaplacené a pak inventuru stihli za 4 hodiny místo celé noci. Už si nepamatuji detaily, jen že prý tam byla šikana a nakonec jen prodělala, když spočítala náklady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.15 12:01
avatar

15000 hrubého nemají všichni a rozhodně ne pokladní. Vedoucí pracovníci VO food, VO NF či frishák mají podstatně víc, přesnou částku vám neřeknu, páč ji neznám. Jako VO Frishe máš na starosti pulty a maso, je to záhul především psychický. Náplní práce je udržovat čísla v zelených hodnotách. Pokud není na směně nějaký jiný VO, tak máš i klíčovku, což je pouštění kamionů a přímých dodavatelů.

Že inventuru zvládli za 4 hodiny? Tomu nevěřím, spíš poslali dřív domů ty neschopné.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.