Dotace na zaměstnance

Od: Datum: 23.04.15 14:55 odpovědí: 1 změna: 23.04.15 16:13

Dobrý den, zajímá mě jak je to s dotacema na zaměstnence z ÚP . Jsou podmíněny nějakou dobou udržením prac. místa? Pokud nedodržím, vrací se dotace? Platí i pro zaměstnání osoby ukrajínské národnosti? Kolik dotace pokryje nákladů? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.15 16:13
avatar

Ano, dotace jsou podmíněny uzavřením pracovní smlouvy (tuším) na 12 měsíců.

Pokud by zaměstnání skončilo dříve, dotace (nebo její poměrná část) se vrací.

O možnosti dotace na zaměstnání občana, jenž není občanem ČR, jsem neslyšela.

Informace k aktivní politice zaměstnanosti (AZP) získáte na úřadu práce (portál MPSV)

a/nebo v zákoně o zaměstnanosti (§§104–119).

doplněno 23.04.15 16:21:

Upřesnění:

Dotaci lze získat na zaměstnání občanů ČR nebo členských zemí EU.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.