Jak zbohatnout?

Od: Datum: 22.04.15 16:38 odpovědí: 17 změna: 22.04.15 22:28
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.04.15 16:41

Dobrý den, zůstal bych u osvědčené (židovské) metody - levně koupit, draze prodat. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.04.15 17:01

...a pozdě platit faktury.

Co to je bohatství? K čemu potřebujeme všechny ty hmotné statky, nejdražší auta, nejchytřejší telefony? Od té doby co tu jeden rádce moudře napsal, že rubáš nemá kapsy, jsem začala hospodařit jinak. Sice vím, že pytel peněz, když není zdraví, rodinné zázemí, je vám k ničemu ale je dobré když to občas někdo připomene. Nešetřím i z důchodu si dokážeme život užít, víc než nová střecha na chalupě jsou výlety po naši vlasti s vnučkou.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 22.04.15 21:33

Moudra slova moudre zeny ... :D

Dekuji

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.15 17:27

to právě dělám..nic moc )) hezký den

Datum: 22.04.15 16:55

Proč si myslíš, že to víme? Kdybychom to věděli, tak bychom neměli čas na courání po netu. Leželi bychom někde na pláži se sklenkou ledového pití anebo, já vlastně ani nevím, co boháči dělají. Třeba lezou s horským vůdcem na kopce, potápějí se, létají, povalují se u kosmetiček, chystají se do divadla, na večeři, na výstavu? Co vlastně takoví boháči celé dny dělají? Rozhodně neradí, jak se stát boháčem. :-D

Ohodnoceno: 1x

Od: bbb*
Datum: 22.04.15 17:29

Co dělají boháči, určitě nechodí po večeřích, po party, nechlubí se bohatstvím, naopak, mnohdy vypadají, že bys jim dal pěták. Narážka na peníze, nebo nedej bože se zeptat kolik máte se rovná smrtelné urážce. Může se jim zavařit mozek jak přemýšlejí, kde a jak investovat a mít ještě víc než mají, i když ví, že ty penízky nikdy neutratí.

Datum: 22.04.15 17:18
Já to vím, ale neřeknu...

Datum: 22.04.15 17:27

to se máte .

Od: trabant
Datum: 22.04.15 17:19

Zkus začít s prací, udělej si nějaké rezervy, a pak začni podnikat, ať ostatní pracujou pro tebe.

Od: jmlc®
Datum: 22.04.15 17:24

V naší zemí poslední dobou hodně lidí, kteří za posledních 10-15 let zbohatlo, mají kruté časy. Někdo je v kriminále, někdo ve vazbě, někdo na dně Orlíku, ... - Doplňte svůj dotaz o dovětek - legálně a bez ohrožení života...

Datum: 22.04.15 18:55

Co jsem viděl několik videí o boháčích, tak začínali tak, že prostě šetřili a našetřené peníze do něčeho investovali. Někdy se zadařilo, jindy ne. Doporučuji video Karlem Janečkem - https://www.stream.cz/creativ…0003482-karel-janecek-failure. Stát se bohatým není snadné. Samo ti to do klína nepřistane. To by byl bohatý každý. Já sice peněz moc nemám, ale bohatým se cítím - jsem zdravý ... a to je pro mě důležitější než peníze.

Od: alisa
Datum: 22.04.15 21:21

Zažaluj farmaceutickou firmu!

Jsou léky, které při nesprávném použití vyvolají...řekněme rezistenci. Aby tato nebyla vyvolána - je v návodu použití

napsáno, jak se má přípravek užívat. Je to ale napsáno špatně (jejich chyba *smich*). Neupozorňují na "pár věcí" -

a tak se ti mohl stát pěkný malér! Takový milión vysoudíš snadno - mají opravdu mnoho chyb *smich*

Datum: 22.04.15 21:29

Maji i hodne milionu za ktere se pak jezdi MEXIKO, MALAWI ...

Datum: 22.04.15 21:27

Jak zbohatnout ti neporadim, ale povim ti, jak v CR nezbohatnes - poctivou praci

Od: mp
Datum: 22.04.15 21:59

Tak to bych neřekl, Zbohatnout se dá mnoha způsoby, záleží to na nátuře každého z nás. Někdo se prostě narodí chytřejší. Někdo má zase dobré zázemí, které ho posune. A někdo prostě jen odhodí přirozené lidské zábrany (které ho třeba ani nikdo nenaučil). Vzal bych si příklad z přírody - nejlépe z džungle - tam to docela dobře funguje. Samozřejmě nikdo z nás nechce být na konci potravního řetězce. A to si myslím, že je důvod úspěchu. Vždycky prostě je někdo vůdce smečky. A každý další, kdo se na tu funkci cítí, tak má možnost to změnit. a nebo se snažit být alespoň druhý, třetí - záleží na odvaze, síle a odhodlání.

Od: lujs®
Datum: 22.04.15 22:13

Jeden můj kamarád říkával ,,PRÁCE JE POSLEDNÍ ZOUFALEJ POKUS JAK ZÍSKAT PENÍZE ".

Datum: 22.04.15 22:28
A nehledate vy spíš štěstí a máte dojem, že k tomu vede právě to bohatství?
Není to tak jednoduché.
Byl jsem celkem šťastný v období, kdy jsem měl hodně málo peněz, zato např. času s přáteli jsem trávil více.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.