Konsolidace u české spořitelny, co teď?

Od: Datum: 21.04.15 17:21 odpovědí: 2 změna: 21.04.15 17:29

Zdravím, chci se zeptat, kamarád si koupil auto před půl rokem v jednom bazaru, část ceny platil hotově a část na úvěr od ge money auto. Před týdnem žádal o konsolidaci u České spořitelny a ta mu řekla, že tam odesílají peníze s dopisem, kde je psáno, že chci předčasně ukončit úvěr a peníze potřebný k doplacení zbytku úvěru. Nicméně dnes se tam byl zeptat, kdy mu pošlou techničák a řekli mu, že o ničem nevědí. Tak volal do banky a tam mu řekli, že to odesílali před týdnem. Co teď má dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 21.04.15 17:25
avatar

Kamarád má smlouvu s GEMoney, tak ať jedná s touto firmou. On bude stejně celkem překvapen, že takové předčasné ukončení bude o 80% vyšší částka než cena vozu... - ať volá na tel. č. uvedené v úvěrové smlouvě GE.

doplněno 21.04.15 17:34:

Když někdo žádá o předčasné ukončení, má k tomu dokument od dané společnosti - "uhraďte částku ... na číslo účtu... pod VS..." Pokud to takto obdržel a firma, která peníze posílala, měla toto k dispozici, požadoval bych od nich potvrzení a omlátil jím GE hlavu.

Předpokládám, že klient prostě jen uvedl číslo účtu a VS standardní splátky - toto se pak může chovat jako předplacená částka a ne předčasné ukončení úvěru.

Jak vy, tak já vaříme z vody - kamarád si musí vzít od každé firmy papíry a porovnat číslo účtu atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gemoneyauto
Datum: 21.04.15 17:29

Ano, však on tam dnes byl - zeptat se v jaké je to fázi a kdy mu pošlou techničák. A na centrále mu řekli, že žádný peníze nedostali a dopis také ne a když obratem volal do banky, tak tam mu zase řekli, že peníze odeslali již před týdnem společně s dopisem, tak co dělat teď?

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.