Zodpovědnost za děti v práci

Od: Datum: 21.04.15 15:58 odpovědí: 2 změna: 21.04.15 16:06

Začal jsem pracovat v jedné lesní mateřské školce. Nepodepsal jsem žádný papír, kde se zavazuji k zodpovědnosti za zdraví dětí, jen tradiční pracovní smlouvu. Samozřejmě dělám maximum, aby se dětem nic nestalo. Naše "vedoucí" ovšem dává dětem na můj vkus příliš volnosti a tak se bojím, že dříve nebo později dojde k vážnějšímu zranění. Nejsem to já, kdo rozhoduje o tom, co děti smí a co ne...ale až přijde na lámání chleba, až se něco stane, ponesu i já zodpovědnost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.15 16:03

Odpovědnost za děti nese školka a tím pádem i Vy jako zaměstnanec, který má děti na starosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.15 16:06
avatar

Přemýšlím, jestli kdy já jsem měla podepsanou zodpovědnost. Myslím si, že ne. Ta vyplývala ze smlouvy. ;) Neděste se! To je začátek, to je nejistota z neznalosti dětí. Časem zjistíte, že přesně víte, co od kterého dítěte můžete očekávat. A také začnete mít oči i na zádech. Když zavřete oči, budete umět přesně vyjmenovat, kde které dítě je a co dělá. Ikdyž na žádné nebudete vidět. Chvíli to trvá, ale naučíte se. Vlastně, příjde to samo. ;) Kapku vám závidím, jsem už v důchodu a po dětech je mi stále smutno.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.