Změna předmětu přestupku po odvolání

Od: Datum: 21.04.15 12:43 odpovědí: 3 změna: 22.04.15 10:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud je někdo obviněný z nějakého přestupku a odvolá se, je možné aby poté byl opět obviněn z jiného přestupku a o prvním už nebyla ani zmínka, tudíž s prvního přestupku byl zřejmě uznán nevinen. Jedná se mi o to, jestli se jen tak dá změnit předmět obvinění. Když dotyčného nemohli z daného přestupku obvinit, tak našli jiný přestupek, o kterém poprvé nebyla ani zmínka jako o předmětu obvinění z přestupku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dam®
Datum: 22.04.15 02:59

Jeden přestupek, jedno provinění, jedno řešení, vše je určitě písemně, míchat hrušky s jiným ovocem v rámci přestupkového řízení NELZE pokud nebylo už v prvopočátku vzneseno, že se jedná o několik přestupků najednou

doplněno 22.04.15 03:06:

Jste osobou na kterou je dána stížnost, musí Vám dokázat čím jste se provinila a trvejte na původním obvinění, Nelze jen tak z libovůle měnit nařčení, na obecním úřadě máte jistě právní, pezplatnou pomoc.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: anonymkaa*
Datum: 22.04.15 09:08

Děkuju za odpověď, bude to teda o něco složitější, nechtěla jsem se veřejně o tom moc rozepisovat, ale z toho jak stručně jsem to napsala, mám určitě zodpovězeno.

Datum: 22.04.15 10:27
Tak vám zahájí nové správní řízení pod novým č.j.
Vzhledem k tomu, že jste absolutně neznalá správního práva, tak si sežeňte právníka
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.